ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گیمزکام
اخبار و گزارش‌ها

یوبیسافت تایید کرد که در گیمزکام نیز حضور خواهد داشت

به نظر می‌رسد که یوبیسافت برای گیمزکام سال جاری برنامه‌های بسیاری دارد.

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۲

چند هفته آینده مشخصاً نمایشگاه‌ها و رویدادهای مهمی را از شرکت‌ها و استودیوهای مهم بازی‌سازی خواهیم داشت و مانند هر سال، فراتر از رویدادهای تابستانی سالانه و سامر گیم فست، برنامه‌های دیگری وجود خواهد داشت که بازی‌سازان اطلاعات بیشتری نسبت به بازی‌هایی که در طول این مدت معرفی کرده‌اند در دسترس گیمر‌ها و رسانه‌ها قرار می‌دهند.

به عنوان مثال، در ماه آگوست گیمزکام را خواهیم داشت و اگرچه با نزدیک‌تر شدن به آن، جزئیات بیشتری در مورد این رویداد و شرکت‌هایی که در آن حضور دارند آشکار می‌شود، اما برخی از اطلاعات مربوط به این نمایش در حال حاضر منتشر شده که قابل توجه است.

به عنوان مثال، یوبی سافت تایید کرده است که در گیمزکام سال جاری شرکت خواهد کرد و در رویدادی که از ۲۱ تا ۲۵ آگوست در شهر کلن آلمان برگزار شود حضور دارد. این بدان معناست که احتمالا این شرکت برای اولین شب رویداد حضور خواهد داشت و این که این حضور به منظور معرفی بازی یا نمایشی از بازی‌های پیش روی این کمپانی بوده یا که محدود به یک غرفه فیزیکی می‌شود چندان مشخص نیست.

می‌توان در این رابطه حدس‌هایی مبنی بر ارائه اطلاعات بیشتر در رابطه با Assassin’s Creed Shadows و Star Wars Outlaws زد، خصوصا به این دلیل که جدیدترین ساخته‌ی یوبیسافت و جهان جنگ ستارگان در آن ماه منتشر می‌شود. پیش از آن، Ubisoft نمایشگاه سالانه Ubisoft Forward خود را در ۱۰ ژوئن میزبانی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی