ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Kingdom Hearts
اخبار و گزارش‌ها

به زودی اطلاعات جدیدی از سری Kingdom Hearts منتشر خواهد شد

آيا در Summer Game Fest خبری منتشر می‌شود؟

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۵۸

وب‌سایت رسمی Kingdom Hearts برای نسخه‌های استیم اعلام کرده که اطلاعات بیشتری درباره این سری به زودی ارائه می‌شود که بسیاری آن را به عنوان اشاره‌ای به رونمایی قریب‌الوقوع Kingdom Hearts 4 می‌دانند.

در اوایل هفته تایید شد که تقریبا همه بازی‌های سری پس از سال‌ها انحصار فروشگاه اپیک گیمز، ماه آینده (به جز یک مورد) به استیم می‌آیند. پس از آن شایعات و لیک‌هایی در مورد قسمت چهارم منتشر شد که نشان می‌داد خبری در راه است.

همانطور که کاربر توییتر GalarAdventurer متوجه شده، یک وب‌سایت برای نسخه‌های استیم بازی‌های Kingdom Hearts روز گذشته برپا شده که جمله جالبی در پایین صفحه قرار دارد.

Kingdom Hearts

در حالی که بیشتر صفحه فقط توضیح مواردی است که هر بازی در مجموعه Steam شامل چه چیزهایی می‌شود، می توان یادداشتی را پیدا کرد که می‌گوید: «به زودی منتظر اطلاعات بیشتر باشید».

این ممکن است فقط به مجموعه بازی‌های استیم اشاره داشته باشد (یا شاید حتی پورت Melody of Memory) اما با توجه به اینکه چند هفته دیگر تا انتشار باقی مانده، به نظر می‌رسد به احتمال زیاد به اخبار دیگری اشاره دارد.

با توجه به اینکه Summer Game Fest در راه است، شانس بسیار خوبی وجود دارد که بالاخره بعد از دو سال بی خبری، بار دیگر Kingdom Hearts 4 را ببینیم.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی