ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Helldivers 2
اخبار و گزارش‌ها

ظاهرا شنل بمباران نقد منفی Helldivers 2 به بازی اضافه نمی‌شود

مدیر انجمن بازی در دیسکورد اعلام کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۱۷

اگر امیدوار بودید که دموکراسی و آزادی را در قالب یک شنل بر اساس هجوم نقدهای منفی Helldivers 2 گسترش دهید، متاسفانه خبر بدی داریم. دلیلش این است که شنل «Review Bomb» احتمالا وجود خارجی ندارد.

با توجه به دیسکورد، Twinbeard، مدیر انجمن Helldivers 2، اعلام کرد که شنل وجود خارجی ندارد و از کاه کوه ساخته‌اند. این حرف‌ها پس از آن زده شده که چند هفته پیش یوهان پیلستد، مدیرعامل استودیوی Arrowhead Game، آن را وعده داده بود. Twinbeard گفت:

خیر، وجود یا عرضه فرضی آن، در خیالات [افراد] بوده است. برخی می‌گویند که روی صخره ای دوردست در Vernen Wells آن را دیده‌اند، در حالی که برخی می‌گویند از ابتدا هرگز ساخته نشده بود.

ایده شنل «Review Bomb» پس از آن به وجود آمد که Helldivers 2 با هجوم نقدهای منفی در استیم روبرو شد و در نهایت در چندین منطقه از جهان در Steam از فروش خارج شد. این مشکل از آن زمان برطرف شده و بررسی‌ها عمدتا از بین رفته‌اند، اما طرفداران می‌خواستند این تجربه را به نحوی به یاد آورند.

ایده شنل از اینجا شکل گرفت که البته فقط یک ایده فرضی نبود. یوهان پیلستد، مدیر عامل Arrowhead در ششم می گفته بود که استودیو به دنبال پیدا کردن اسم مناسب است. به علاوه در یازدهم می یک طرح بالقوه از آن منتشر کرده بود.

اکنون به نظر می‌رسد که شنل دیگر وجود ندارد، یا ممکن است از ابتدا هرگز ساخته نشده بود. این امکان وجود دارد که این قطعه دیگری از فرا-روایت بازی باشد و تا زمانی که چیزی مشخص نشود، به طور قطعی نمی‌دانیم.

اخبار مربوط به شنل، بخشی دیگر از اطلاعات Helldivers 2 است که به دیسکورد منتقل شده است. طرفداران با مقدار اطلاعاتی که صرفا از طریق Discord به اشتراک گذاشته می‌شود و نه از طریق PSA‌های درون بازی، مشکل دارند، به طوری که از Arrowhead خواسته‌اند تا وضعیت را اصلاح کند.

مطلب پیشنهادی
اقتصادی ولی باکیفیت!
راهنمای خرید بهترین هدست گیمینگ تا ۱ میلیون
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی