ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

مِرچ رسمی Hades شامل یک ساعت ۲۴۰ دلاری و یک ژاکت Zagreus است

Supergiant از محصولات خود رونمایی کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۴

با وجود اینکه Hades 2 هنوز در دسترسی اولیه قرار دارد و تا پایان سال ۲۰۲۴ باقی خواهد ماند، یک بازی کامل و زیبا است. اگر جزو طرفداران این اثر خوش‌ساخت هستید، شاید دوست داشته باشید برخی از محصولات جدید را که امروز توسط SuperGroupies فاش شد و با همکاری Supergiant Games ساخته شده، پیش‌خرید کنید.

باید گفت که تنها سه مورد در این مجموعه کالا وجود دارد و هیچ یک از اقلام کمتر از ۲۰۰ دلار قیمت ندارند. ارزان‌ترین کالای Hades که می‌توانید بخرید یک کوله پشتی است. مانند دیگر اقلام مِرچ، کوله پشتی در تقلید از ظاهر زاگروس طراحی شده است. آستر داخلی ادای احترام به خدایان دیگر از جمله زئوس و آتنا است.

سپس به ژاکت ۲۲۰ دلاری Zagreus می‌رسیم. با نگاهی دقیق‌تر به ژاکت، برخی از جزئیات ظریف آن از جمله سه جمجمه سگ دوخته شده روی شانه - دقیقا جایی که آن‌ها را در بازی خواهید یافت - و تاج گل خاندان هیدیس زیر یقه دیده می‌شود.

گران‌ترین کالای مجموعه SuperGroupies، ساعت مچی است. اگر می‌خواهید هوادار بودن خود را به شکل ساعتی پیچیده به نمایش بگذارید، ۲۴۰ دلار هزینه خواهد داشت. توجه به جزئیات در ساعت واقعا وصف‌نشدنی است و هزینه‌ی بالای آن را توجیه می‌کند. جمجمه‌های سگ از روی شانه زاگرئوس دوباره نمایان می‌شوند، جمجمه هیدیس درست در وسط قرار دارد و نشانگرهای ساعت شبیه برگ‌های تاج گل زاگرئوس هستند.

در اوایل این ماه، این سایت مجموعه جدیدی برای Bloodborne معرفی کرد، مجموعه‌ای که حول یک ساعت بسیار شیک دیگر می‌چرخید. به هر حال آن اقلام و مِرچ جدید Hades اکنون از طریق سایت SuperGroupies برای پیش‌خرید در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
تجربه‌ای یک بار مصرف
معرفی بازی Rise of Jericho
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی