ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

کراس اور و پکیج تزیینی جدیدی از فال اوت برای کال آو دیوتی لو رفت

به زودی اسکین‌های فال اوت به دنیای کال آو دیوتی می‌آیند. طرفداران از محدود بودن این کراس‌اور به آیتم‌های تزیینی ناامید شدند.

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

چند روز پیش بود که اخباری در مورد انتشار یک باندل کراس‌اور بین Fallout وCall of Duty لیک شد. با توجه به موفقیت اخیر سریال تلویزیونی Fallout و تلاش مستمر استودیوهای اکتیویژن بلیزارد برای همکاری با هر برند موفقی در بازار، این امر آنقدرها هم دور از انتظار نبود.

با وجود این که این اخبار در حد یک شایعه بود، اما دیتاماینرها اخیراً تصویری را به صورت آنلاین منتشر کرده‌اند که بسته‌ «Fallout Vault Dweller Tracker» را نشان می دهد. به نظر می رسد این بسته شامل اسکین‌هایی برای سلاح M4 و M16 بوده و لباس Vault Suit برای شخصیت‌های Gaz ،Soap ،Price و Ghost در دسترس قرار می‌دهد.

با توجه به موفقیت فوق‌العاده نمایش تلویزیونی Fallout، طرفداران انتظار یک ایونت بسیار جذاب‌ را داشتند و بسیاری از آن‌ها بعد از انتشار این خبر ناامید شدند، چرا که حداقل بازی می‌توانست تا رویدادهایی مربوط به سریال را به صورت موقت داخل نقشه‌ی بازی کرده یا حتی سلاح‌های جدید و پاور آرمورهای محبوب سری را به صورت موقت به بازی اضافه کند.

نکته‌‌ی جالب آنجاست که به زودی فال اوت با فورتنایت نیز یک کراس‌اور بزرگ خواهد داشت و احتمالا شاهد وجود تمامی موارد گفته شده در قالب یک رویداد جدید و موقت داخل بازی خواهیم بود. اما نظر شما چیست؟ آیا برای تهیه پکیج Fallout Vault Dweller Tracer هزینه خواهید کرد؟

مطلب پیشنهادی
این موارد را حتما به خاطر بسپارید تا تجربه بهتری داشته باشید
۲۳ نکته که باید قبل از شروع استارفیلد بدانید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی