ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Where Winds Meet
اخبار و مقالات

بازی Where Winds Meet برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد

اولین ساخته استودیو چینی Everston

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۰

بازی Where Winds Meet اولین بار در طی مراسم شب افتتاحیه در همایش Gamescom 2022 معرفی شد. از آن زمان، تقریبا هیچ خبری منتشر نشد و استودیوی Everston اطلاعات زیادی در مورد بازی ارائه نکرد.

در اولین تریلر که این پروژه را به نمایش گذاشت، نگاهی گسترده به بازی داشتیم که به نظر می‌رسید چند بازی را درون خود جای داده است، یعنی ترکیبی از Assassin’s Creed، Ghost of Tsushima و Sekiro.

چندی پیش تایید شد که Where Winds Meet برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد – اما به لطف تریلر جدیدی که در رویداد State of Play پلی استیشن منتشر شد، اکنون می‌دانیم که این بازی برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود.

در این تریلر جدید، شاهد مبارزه آکروباتیک شخصیت‌هایی از میان درختان بودیم در حالی که سلاح‌هایی مانند چتر و شمشیر در دست داشتند.

Where Winds Meet اولین ساخته استودیو Everston، یک توسعه‌دهنده چینی است که زیر پرچم NetEase قرار دارد. در وب‌سایت شرکت، اطلاعات زیادی در مورد آنچه که این بازی در نظر گرفته شده، وجود دارد، اما به زبان چینی است و ترجمه صفحه به نتایج ملموس خوبی منجر نمی‌شود.

با این حال اکنون می‌دانیم که علاوه بر رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌ها نیز منتشر خواهد شد. باید منتظر آینده بمانیم تا اطلاعات بیشتری همچون بازه زمانی عرضه، ارائه شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی