ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: پلی استیشن در Summer Games Fest عناوین دیگری معرفی خواهد کرد

احتمالا LEGO Horizon Adventures یکی از آن‌ها خواهد بود

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

ادعا شده که پلی استیشن در جریان Summer Games Fest 2024 عناوین دیگری معرفی خواهد کرد. اینسایدر معروف، Midori که به خاطر لیک اطلاعات SEGA و Nintendo شناخته می‌شود، اخیرا در توییتی در مورد حضور پلی استیشن در این رویداد گفت.

این پست به بازیکنان اطلاع داد که اطلاعات بیشتر در مورد «Metaphor: ReFantazio و Sonic X Shadow Generations» در طول جشنواره بازی‌های تابستانی منتشر خواهد شد. علاوه بر این، میدوری اظهار داشت که می‌توانیم منتظر اعلامیه‌های بیشتری از استودیوهای SIE باشیم.

در حال حاضر سخت است که بدانیم پلی استیشن در این رویداد چه چیزی را به نمایش خواهد گذاشت، زیرا آن‌ها فقط فاش کرده‌اند که تا حدودی در این رویداد حضور خواهند داشت. با این حال، حدس می‌زنیم به خاطر عنوانی باشد که LEGO و PlayStation برای ساخت آن همکاری می‌کنند، LEGO Horizon Adventures.

پلی استیشن

بازی باید شبیه دیگر آثاری باشد که در سبک جنگ ستارگان، مارول، دی سی و دیگر سری بازی‌های Traveller’s Tale دیده‌ایم. منابع قبلا فاش کرده بودند که این بازی «هورایزن فوربیدن وست در قالب لگو» خواهد بود.

به غیر از این، بازیکنان امیدوارند که چیزی از Sucker Punch ببینیم، شاید یک رونمایی برای Ghost of Tsushima 2. جف کیلی همچنین رابطه نزدیکی با کوجیما دارد، بنابراین ممکن است نگاهی اجمالی به Death Stranding 2 داشته باشیم. علاوه بر این، پیش‌خرید Astrobot قرار است در تاریخ ۷ ژوئن آغاز شود، بنابراین ممکن است نگاهی دیگر به بازی در طول نمایش اصلی داشته باشیم.

سونی اخیرا رویداد State of Play را برگزار کرد که شامل مجموعه‌ای از اعلامیه‌ها مانند Astro Boy، Concord، God of War: Ragnarok PC و تعدادی عناوین برای PSVR 2 بود.

مطلب پیشنهادی
آخرالزمان به روایت حوا
بررسی بازی Stellar Blade
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی