ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تصویر بازی Deadlock
اخبار و مقالات

نشان تجاری Deadlock توسط شرکت Valve ثبت شد

بیشتر از همیشه به رونمایی رسمی این بازی نزدیک هستیم

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۰۰

ظاهرا شرکت Valve نشان تجاری Deadlock را به صورت رسمی ثبت کرده است تا بدین ترتیب، احتمال رونمایی رسمی بازی در آینده‌ای نه چندان دور بیشتر شود.

طی یک ماه شاهد لو رفتن اطلاعات متعددی از جمله تصویر و تریلر از بازی معرفی نشده شرکت Valve با اسم Deadlock بودیم؛ اثری که با اسم رمز Citadel و Neon Prime هم شناخته می‌شود. حالا ولو ظاهرا نشان تجاری این بازی را با نام رسمی Deadlock ثبت کرده است.

اثبات این اتفاق، صفحه‌ای در سایت USPRO Report است که گزارش‌های مختلف از سایت رسمی ثبت نشان تجاری و پتنت در کشور آمریکا را منتشر می‌کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده در این صفحه، نام Deadlock برای یک بازی آنلاین چندنفره ثبت شده است که دقیقا با مشخصات بازی ولو همخوانی دارد. شاید این اتفاق، نشانه‌ای باشد که بیشتر از همیشه به رونمایی این اثر نزدیک شده‌ایم.

بازی Deadlock طبق اطلاعات لو رفته، یک اثر تیراندازی هیرو محور خواهد بود که دو تیم شش نفره را مقابل هم در حالت‌های مختلف قرار می‌دهد. مشابه اورواچ فهرستی از انواع هیروها مقابل بازیکن‌ها قرار دارد که هر کدام از قابلیت‌ها و سلاح‌های مخصوص خود استفاده می‌کنند. همچنین بر اساس الهامی جالب از عنوان Dota 2 نقشه بازی چند لاین مختلف خواهد داشت که هر تیم باید به پیشروی در آنها و فتح نقاط خاص بپردازد.

طبق اطلاعات منتشر شده، طی دو هفته گذشته نزدیک به ۲۰۰ نفر در استیم مشغول تجربه این اثر بودند که یعنی Deadlock در مرحله آزمایش قرار داد. بنابراین اصلا بعید نیست که ولو طی آینده نه چندان دور به صورت رسمی از آن رونمایی کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Saipa_man
    Saipa_man | 2 هفته قبل

    حیف شد خدایی
    دوست داشتم یه چیزی مثل tf2 باشه ولی بیشتر شبیه اوورواچه
    البت هباید صبر کرد شاید خوب بود

مطالب پیشنهادی