ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

استودیوی Behaviour Interactive
اخبار و گزارش‌ها

استودیوی سازنده Dead by Daylight بخشی از کارمندان خود را تعدیل کرد

این استودیو حدود ۱۲۰۰ نفر کارمند دارد

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۰۰

استودیوی Behaviour Interactive سازنده بازی بسیار محبوب Dead By Daylight از تعدیل حدود ۹۵ نفر از کارمندان خود خبر داد.

استودیوی کانادایی Behaviour Interactive طی سال‌های گذشته به لطف ساخت بازی Dead by Daylight و پشتیبانی کم‌نظیر از آن به نامی مطرح در صنعت بازی‌های ویدیویی مطرح شد. این بازی زمان انتشار بازخورد چندان خوبی از منتقدان دریافت نکرد، اما به مرور با پشتیبانی منظم، اضافه شدن محتواهای متنوع و حضور شخصیت‌های مختلف از فرنچایزهای ترسناک مشهور، بازیکنان بسیار زیادی جذب آن شدند. این بازی طی هشت سالی که از انتشارش می‌گذرد، بیش از ۶۰ میلیون بازیکن داشته است و همچنان به این تعداد افزوده می‌شود. حتی این محبوبیت فراوان منجر به شروع ساخت یک اقتباس سینمایی از آن شده است.

چنین موفقیتی باعث گسترش این استودیو و افزایش تعداد کارمندان آن شد، طوری که طی پنج سال اخیر تعداد افراد حاضر در آن از ۵۷۵ به ۱۳۰۰ نفر رسید. اما حالا و پس از جریانی که گریبان‌گیر بسیاری از شرکت‌ها و استودیوهای شده است، شاهد تعدیل بخشی از این کارمندان هستیم.

استودیوی Behaviour Interactive در یک بیانیه رسمی اعلام کرد ۹۵ درصد از کارمندان خود را تعدیل می‌کند که ۷۰ نفر از آنها متعلق به دفتر مونترال هستند. این تعدیل نتیجه تغییرات ساختاری در این شرکت بوده که برای ترسیم یک آینده مشخص لازم بوده است.

مدیر عامل و یکی از موسسان این شرکت Remy Racine در واکنش به این اتفاق گفت:

مایلم قدردانی عمیق و شخصی خودم را نسبت به هر کارمندی که با این تغییرات تحت تاثیر قرار گرفته است ابراز کنم. اگر چه تغییرات در ساختار و دیدگاه استراتژیک ما به تصمیم‌های چالش‌برانگیز منجر شد، اما مطمئنیم این تصمیم‌ها ما را در مکان مناسب برای موفقیت متداوم قرار خواهد داد.

این تعدیل تاثیری رو ادامه پشتیبانی Dead by Daylight و همچنین دیگر سرویس‌های این شرکت نخواهد گذاشت. این اولین باری نیست که Behaviour Interactive اقدام به تعدیل کارمندان خود در سال جاری میلادی می‌کند. ژانویه امسال هم شاهد قطع همکاری این شرکت با ۴۵ نفر از کارمندانش بودیم که آن موقع ۳ درصد از کل نیروی کاری شرکت را تشکیل می‌داد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی