ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Lego Horizon Adventures
اخبار و گزارش‌ها

بازی Lego Horizon Adventures فردا شب معرفی می‌شود

به احتمال زیاد در Summer Game Fest

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

ادعا شده که یک بازی لگو بر اساس سری هورایزن سونی فردا معرفی خواهد شد. نام Lego Horizon Adventures برای اولین بار ماه گذشته توسط کاربر Kurakasis لیک شد، او گفت که این نام در State of Play بعدی اعلام خواهد شد، اما نمی‌دانست که آیا یک بازی ویدئویی خواهد بود یا چیز دیگری.

زمانی که State of Play بدون اطلاعیه‌ای آمد و رفت، برخی معتقد بودند که ممکن است اطلاعات نادرست بوده باشد، اما Billbil-kun نویسنده Dealabs - که سابقه طولانی به عنوان یک اینسایدر قابل اعتماد دارد - اکنون اعلام کرده که این بازی واقعا وجود دارد و جمعه معرفی می‌شود.

به گفته او، Lego Horizon Adventures در طول ارائه اصلی Summer Game Fest که از ۰۰:۳۰ بامداد شنبه به وقت ایران آغاز می‌شود، معرفی خواهد شد.

او همچنین طبق اطلاعات خود گفت، این بازی در روز اول بر روی PS5 و PC منتشر خواهد شد، برخلاف نسخه معمولی PC که اکثر بازی‌های پلی‌استیشن با فاصله منتشر می‌شدند. اکانت PSN در پی‌سی اجباری خواهد بود.

Lego Horizon Adventures

طبق گزارش‌ها، یک بازی اکشن ماجراجویی خواهد بود که می‌تواند به صورت انفرادی یا به صورت کوآپ بازی شود (که نشان می دهد ممکن است شبیه بازی‌های قبلی لگو باشد) و همچنین از همکاری آنلاین کراس پلتفرم پشتیبانی می‌کند.

Billbil-kun همچنین ادعا می‌کند که پیش‌خریدهای بازی بلافاصله پس از اعلام آغاز می‌شود، اما تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست. این اینسایدر همچنین گفت که این عنوان خریدهای درون برنامه‌ای خواهد داشت، اما هنوز مشخص نیست که چگونه وارد بازی می‌شوند.

این اولین باری نیست که دنیای لگو و هورایزن به هم می‌رسند. لگو در سال ۲۰۲۲ یک Tallneck از Horizon Forbidden West منتشر کرد.

مطلب پیشنهادی
تولد دوباره یک شاهکار
بررسی بازی The Last of Us Part II Remastered
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی