ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

اساسینز کرید میراج روی آیفون و آیپد قابل بازی است

Sniper Elite 4 بازی بعدی این پلتفرم خواهد بود

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

یوبیسافت به کاربران یادآوری کرده است که اساسینز کرید میراج روی آیفون و آیپد قابل بازی است. جدیدترین بازی از سری اساسینز، اکنون روی آیفون و آی‌پد در دسترس است، اما برای اجرای آن به به‌روزترین مدل‌های این برند نیاز دارید. لازم به ذکر است که بخش ابتدایی این بازی روی آیفون و ایپد به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته تا قبل از تهیه بازی عملکرد آن را بررسی کنید.

از آنجایی که میراج یک بازی نسبتا خیره‌کننده از نظر بصری است، برای اجرای آن به یک آیفون پرچم‌دار نیاز دارید. در حال حاضر بازی فقط روی مدل‌های زیر اجرا می‌شود:

  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max
  • iPad Air (M1 or later)
  • iPad Pro (M1 or later)

چند ماه از زمانی که فاش شد بازی‌های AAA به جدیدترین دستگاه‌های موبایل اپل راه پیدا خواهند کرد، می‌گذرد. Resident Evil Village، Resident Evil 4 Remake و Death Stranding: Director’s Cut قبلاً روی این پلتفرم حضور پیدا کرده بودند، اما AC Mirage آخرین عنوانی است که در دسترس کاربران آیفون قرار گرفته است.

عنوان بزرگ بعدی که برای iPhone و iPad عرضه می شود Sniper Elite 4 است که توسط Rebellion ارائه توسعه داده شده است. این بازی عنوان غیرمنتظره ای برای انتشار روی آیفون به شمار می‌رود، اما به هر حال ارزش تجربه را دارد. باید دید که در آینده چه آثار بزرگ دیگری برای این پلتفرم تایید خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی