ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی بازی Dredge مشخص شد

استودیو Black Salt Games اعلام کرده است که دومین بسته الحاقی پولی برای بازی Dredge در آینده نزدیک منتشر می‌شود.  بسته الحاقی The Iron Rig برای بازی Dredge در تاریخ 16 آگوست (26 مرداد ماه ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

استودیو Black Salt Games اعلام کرده است که دومین بسته الحاقی پولی برای بازی Dredge در آینده نزدیک منتشر می‌شود. 

بسته الحاقی The Iron Rig برای بازی Dredge در تاریخ 16 آگوست (26 مرداد ماه سال 1403) با قیمت ۱۲ دلار به بازار منتشر می‌شود. در این بسته، بازیکنان با شرکت Ironhaven Corporation در یک سکوی نفتی همکاری خواهند کرد. اما اوضاع پیچیده می‌شود و یک مایع تاریک از عمق‌های اولیه به مناطق قبلی سرایت می‌کند. 

بازیکنان باید به این مناطق بروند و بیش از 50 ماهی جدید را جمع‌آوری کنند تا آسیب‌ها را ارزیابی و منطقه را نجات دهند. با ساخت و توسعه پایگاه جدید بازیکنان می‌توانند به تجهیزات جدید ماهیگیری، ابزارها و توانایی‌های تازه‌ای دسترسی داشته باشند. همچنین، شخصیت‌های جدید، مخاطرات و رویدادهای جهانی جدیدی برای تجربه وجود دارد که بین دو تا پنج ساعت گیم‌پلی به ارمغان می‌آورد.

بازی Dredge

علاوه بر این، کمپانی Team17 اعلام کرده است که پیش‌فروش نسخه کالکتور فیزیکی بازی برای پلی استیشن ۵ و نینتندو سوییچ نیز آغاز شده است. این نسخه شامل تمامی بسته‌ها الحاقی و یک جعبه ویژه به قیمت ۱۰۰ دلار است. از جمله محتویات اضافی نسخه کالکتورمی‌توان به یک کپی از نشانه ویرانی، پوستر، کتابچه‌ای از انواع ماهی‌ها، سکه دوبلون، نقشه و پیامی در بطری اشاره کرد. 

Dredge: The Iron Rig  در تاریخ 16 آگوست (26 مرداد ماه سال 1403) منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
اثر هنری در میان بازی‌های سال 2023
معرفی بازی Viewfinder؛ دروازه‌ی ورود به دنیای هنر
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی