ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تاریخ عرضه بازی Avowed لو رفت

استودیو ابسیدین خیلی سریع اشتباه خود را پاک کرد

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۱:۰۰

تاریخ عرضه بازی بسیار مورد انتظار Avowed که در شوکیس شب گذشته ایکس باکس نمایش جدیدی داشت، به‌طور تصادفی توسط استودیو Obsidian لو رفته است. 

طبق گزارش تام وارن از سایت The Verge، استودیو ابسیدین در یک پست بلاگ (که اکنون تغییر یافته است) اعلام کرد که بازی Avowed تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲۲ آبان ۱۴۰۳) عرضه می‌شود. این پست به سرعت ویرایش شد و هر گونه اشاره به تاریخ انتشار این بازی نقش آفرینی نیز از آن حذف گردید.

در Avowed، بازیکنان به‌عنوان نماینده امپراطور Aedyran نقش‌آفرینی می‌کنند و ماجراجویی‌ها در شهر Paradis، واقع در مرکز سرزمین‌های زنده (Living Lands)، رخ می‌دهد. این شهر به نقطه‌ای از درگیری بین نیروهای Aedyran و مردم محلی تبدیل شده است و همزمان گرفتار طاعون اسرارآمیزی به نام Dreamscourge است.

بازی Avowed

 این طاعون بر گیاهان، جانوران، مردم و خود سرزمین تأثیر می‌گذارد و بدترین حالت آن تبدیل به موجودات خشونت‌آمیز به نام Dreamthralls می‌شود. بازیکنان باید با سه گروه مختلف تعامل داشته باشند. تصمیم‌گیری‌های بازیکنان تاثیر مستقیم بر این گروه‌ها دارد و ممکن است برای برخی مناسب و برای دیگران نامناسب باشد. شما باید برای توقف این طاغون تلاش کنید و قرار است یک ماجراجویی جذاب و پرهیجان داشته باشد.

این بازی در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲۲ آبان ۱۴۰۳) برای Xbox Series X|S و PC منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی