ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Suicide Squad Isekai
اخبار و گزارش‌ها

تاریخ پخش انیمه Suicide Squad Isekai مشخص شد

با حضور هارلی کوئین، ددشات و دیگر شرورها

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

بخش انیمه‌سازی برادران وارنر در ژاپن به تازگی تاریخ پخش سریال انیمه‌ای جدید خود، تحت عنوان Suicide Squad Isekai را اعلام کرده است. ۳ قسمت اول در ۲۷ ژوئن (۷ تیر) پخش خواهد شد و طرفداران آمریکایی می‌توانند آن را از طریق HBO Max و Hulu تماشا کنند.

طرفداران در فرانسه می‌توانند این سریال را از طریق ADN تماشا کنند. بینندگان علاقه‌مند می‌توانند HBO GO را در آسیای جنوب شرقی، تایوان و هنگ کنگ بررسی کنند. در نهایت، طرفداران در کره جنوبی می‌توانند انتظار داشته باشند که Suicide Squad Isekai در Aniplus و LAFTEL پخش شود.

Suicide Squad Isekai یک سریال انیمه‌ای جدید است که گروه شرور نمادین دنیای DC را وارد دنیای کاملا جدیدی می‌کند. آن‌ها هنوز تحت سرپرستی A.R.G.U.S، آماندا والر، فعالیت می‌کنند و پا به ماموریتی می‌گذارند که آن‌ها را به قلمروی ماورایی می‌برد.

ابرشرورهایی که از یک «دروازه» وارد این دنیای جدید خواهند شد عبارتند از هارلی کوئین، ددشات، پیس میکر، کلِی‌فیس و کینگ شارک. آن‌ها وارد یک Isekai خواهند شد، دنیایی فانتزی که در آن شمشیرها و جادو ابزار شما هستند، اورک‌ها هرج و مرج به پا کرده‌اند و اژدهایان بر آسمان‌ها حکومت می‌کنند.

گروه بدنام به محض ورود به ایسکای، باعث آشوب می‌شوند و توسط سربازان پادشاهی دستگیر می‌شوند. بدترین بخش ماجرا این است که جوخه بمب‌هایی در گردن خود دارد که در ۷۲ ساعت آینده منفجر می‌شود و آن‌ها باید به ملکه Aldora و پیروزی او در برابر ارتش امپراتوری کمک کنند تا زنده بمانند.

در مورد موضوع Suicide Squad، اخیرا گزارش رسید که بازی لایو سرویس برادران وارنر برای شرکت ۲۰۰ میلیون دلار ضرر داشته، زیرا «در حد انتظارات نبوده است».

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • jiqjwhs8enqjo
    jiqjwhs8enqjo | ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

    نمیخوام ببینمش چون کلا از ایده اش خوشم نیومده ولی بهش امید دارم فکر کنم چیز باحالی بشه
    خداییش صدای هارلی و چهره جوکر رو خیلی خوب درآوردن، کاملا انگار ورژن انیمه ایشون هست اگه خود سازندگانش انیمه اش میکردن:)
    درکل باحاله

مطالب پیشنهادی