ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

مدیر سابق پلی استیشن به صحبت‌های فیل اسپنسر واکنش نشان داد

آیا سیاست‌های سونی در گذشته کثیف بودند؟

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

خرید 69 میلیارد دلار Activision Blizzard توسط مایکروسافت بازار بازی‌ها را به هم ریخت و صحبت‌های فیل اسپنسر به حواشی آن دوباره دامن زده است. 

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، به تازگی با IGN مصاحبه‌ای داشت و از این فرصت برای انتقاد از رابطه تجاری پیشین سونی با اکتیویژن بر سر فرانچایز Call of Duty استفاده کرد. اسپنسر بر اهمیت انتخاب بازیکنان تأکید داشت و عملکرد پیشن سونی را بدون اینکه نامی از پلی استیشن ببرد، لجن آلود و کثیف خطاب کرد.

مایکروسافت قصد ندارد هیچ محتوایی از کال آو دیوتی در انحصار ایکس باکس قرار دهد. اسپنسر به این نکته اشاره کرد که از ۱۰ سال پیش کال آو دیوتی در رویدادهای مایکروسافت حضور نداشته و حتی زمان بیشتری است که تمام بازیکنان این سری بای، محتوایی یکسان را روی همه پلتفرم‌ها به صورت همزمان دریافت می‌کنند.

این صحبت‌ها از سوی فیل اسپنسر واکنش شان لیدن، یکی از مدیران اسبق پلی‌استیشن، را به همراه داشته است. لیدن با استفاده از یک GIF ویرال به صحبت‌های اسپنسر پاسخ داد و سپس یک پست که به دو رویی و پوچی پیام‌های اسپنسر اشاره داشت را لایک کرد. 

فیل اسپنسر و شان لیدن

لیدن به دلیل رفتار دوستانه و ارتباط مستقیم خود با جامعه بازیکنان در نسل هفتم دوران PS4 شناخته می‌شد، پس از ترک پلی‌استیشن در سال 2019، یک خلاء بزرگ از خودش به جا گذاشته است. عدم حضور او به ویژه در زمانی که ارتباط سونی با جامعه خود ضعیف شده، به‌طور واضحی احساس می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی