ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی LEGO Horizon Adventures حدود ۸ ساعت خواهد بود

این اثر تجربه‌ای مانند بازی Lego Movie خواهد بود

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

وقتی به بازی‌های مهم پلی‌استیشن در سال آینده توجه می‌کنید، احتمالاً نام LEGO Horizon Adventures بیشتر از همه به چشم می‌خورد. این بازی یک ماجراجویی طنز است که در آن الوی به دنبال مادرش می‌گردد و درگیر ماجراهایی بزرگ‌تری می‌شود. جیمز ویندلر، کارگردان و روایتگر بازی در پیش نمایش GameSpot از این اثر گفت که این در مقایس بازی‌های اصلی این مجموعه نخواهد بود.

طبق گفته‌های ویندلر، به نظر می‌‌رسد که این بازی حدود هفت تا هشت ساعت طول می‌کشد تا به پایان برسد، اگرچه برخی از المان‌های بازی این فضا را ایجاد می‌کند که بازیکن بتواند به بازی خود بازگشته و یک‌سری ماموریت را انجام دهد. او گفت که بازی مذکور اثری وفادارانه نیست و همچنین یک تقلید هم به شمار نمی‌رود. در واقع این بازی یک پارودی از دنیای هورایزن خواهد بود و شوخ طبعی بازی بخش ویژه‌ای از ماهیت آن را تشکیل می‌هدد.

اگرچه ممکن است این بازی شبیه به دیگر بازی‌های لگو به نظر برسد، اما بازی به آن اندازه بزرگ نیست و المان‌هایی مثل Stud Counter در بازی وجود ندارد. ویندرلر به جای تمرکز بر عناصر مجموعه لگو، آن را با بازی Lego Movie اما با شخصیت‌هایی از Horizon Zero Dawn مقایسه می‌کند.

LEGO Horizon Adventures در تعطیلات امسال برای PS5 ،PC و Nintendo Switch منتشر می شود.

مطلب پیشنهادی
مرد عنکبوتی، شگفت‌انگیزتر از همیشه
بررسی بازی Marvel’s Spider-Man 2
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی