ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

اطلاعات جدیدی از The Lord of the Rings: The War of Rohirrim منتشر شد

پیترجکسن در پروژه حضور خواهد داشت

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۳

جزئیات تازه‌ای از انیمه The Lord of the Rings: The War of Rohirrim در دسترس ما قرار گرفته است. کارگردان اثر یعنی کنجی کامیامابه و فیلیپا بوینز تهیه‌کننده این انیمه به تازگی مصاحبه‌ای داشته‌اند که در طول آن، اطلاعات زیادی منتشر شده است.

کامیاما در طول این مصاحبه گفته:

این انیمه داستان قدرتمندترین پادشاه Rohan را روایت می‌کند، کسی که دشمنان خود را با دستان خالی شکست داد. اما چرا میراث او ادامه نیافت؟ من فکر می‌کنم در داستان درس [کنترل] غرور و همچنین نیاز به مسئولیت و آگاهی در قدرت آنها وجود خواهد داشت. ما در عصری زندگی می کنیم که در سراسر جهان دوباره با واقعیت جنگ روبرو هستیم. پس قدرت چیست؟ مسئولیت صاحبان آن چیست؟ این چیزی است که آنها باید با در رابطه با آن فکر کنندکنند.

در طول جنگ روهیریم، تیم فرصتی پیدا کرد تا داستان‌هایی در رابطه با گذشته ماجرا خلق کند. به طور خاص، آنها ترجیح دادند درباره دختر هلم بیشتر توضیح دهند و حتی نامی برای او بگذارند: هرا.

بوینز در ادامه این صحبت‌ها اضافه کرد:

در ضمیمه‌هایی که داستان از آن استخراج شده، شخصیت‌های مرد بسیار جالبی دیده می‌‍شد، و سپس این شخصیت زن جوان [نظرمان را جلب کرد] که البته هرگز نامش برده نشده‌ بود و این برای من واقعاً جالب بود. ما می‌دانیم که هلم یک دختر دارد و می دانیم که او در درگیری‌هایی که اتفاق افتاد نقش اصلی را داشت. اما من، و به خصوص فیبی گیتینز، فیلمنامه نویس، جذب او شدیم. می‌توانستیم سنگینی آن دختر بی‌نام را احساس کنیم، که بلافاصله علاقه‌مان را برانگیخت: او کی بود؟ چگونه زندگی می کرد؟

Gaia Wise بازیگر نقش هرا نیز در این مصاحبه حضور داشت. او شخصیت این کاراکتر را در فیلم «خشن»، «پیچیده» و «سرکش» توصیف می‌کند. طرف مقابل این شخصیت آنتاگونیست فیلم، ولف (با بازی Snowpiercer Luke Pasqualino) خواهد بود. بوینز اعلام کرد که این کاراکتر یکی از آنتاگونیست‌های مورد علاقه‌اش در بین آثاری که روی آن کار کرده خواهد بود.

در طول گزارشی از Variety مشخص شد که پیتر جکسون و فرن والش از قدیمی‌های فرنچایز ارباب حلقه‌ها به عنوان تهیه کننده اجرایی در این انیمه حضور خواهند داشت. البته که توجه داشته باشید که وقایع این فیلم حدود ۲۰۰ سال قبل از داستان هابیت اتفاق خواهد افتاد.

مطلب پیشنهادی
از صحنه‌های غم‌افزا گرفته تا لحظات حماسی!
۱۰ صحنه در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها که اشک را به چشمان طرفداران می‌آورد
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی