ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پلی استیشن ۵
اخبار و گزارش‌ها

جدیدترین آپدیت سیستم پلی استیشن ۵، چت صوتی دیسکورد را اضافه می کند

به همراه ویژگی‌های دیگر

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۰

آخرین به‌روزرسانی سیستم پلی استیشن ۵، تنظیمات اکانت کودک را اضافه می‌کند و می‌توانید مستقیما از PS5 چت صوتی دیسکورد را شروع کنید یا به آن بپیوندید.

همین امروز، پلی استیشن تأیید کرد که چت مستقیم Discord بالاخره به پلی استیشن ۵ خواهد آمد. این موضوع نیاز به انتقال دستی تماس‌ها را برطرف می‌کند، بنابراین با این به‌روزرسانی تماس‌ها بسیار راحت‌تر خواهد بود.

صفحه به‌روزرسانی سیستم جدید توضیح می‌دهد که «اکنون می‌توانید یک چت صوتی دیسکورد را مستقیماً از PS5 خود شروع کنید یا به آن بپیوندید». بازیکنان می‌توانند به سادگی Game Base را در مرکز کنترل باز کنند و از تب دیسکورد برای «دسترسی به سرورها و تماس‌های مستقیم» استفاده کنند.

پلی استیشن ۵

به‌روزرسانی سیستم جدید به اکانت‌های Child اجازه می‌دهد تا به سرویس‌ها و برنامه‌های ثالث مانند ویژگی پیش‌بینی شده گفتگوی صوتی Discord پیوند بخورند. این آپدیت همچنین شامل «استریم موسیقی از طریق Apple Music و Spotify به همراه پخش و به اشتراک گذاری گیم‌پلی از طریق YouTube و Twitch» است.

بر این اساس، به‌روزرسانی کنترل‌های بیشتری برای والدین را نیز معرفی می‌کند که می‌توانند پیوندهای اکانت فرزند را به موارد اضافه شده ثالث مدیریت کنند.

به‌روزرسانی جدید سیستم پلی استیشن ۵ همچنین رابط کاربری مختلف، پایداری و نرم افزار را بهبود می‌بخشد. این شامل اصلاحاتی برای دستگاه‌های PULSE Elite و همچنین «عملکرد نرم‌افزار سیستم» است.

بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر PlayStation 5 Pro هستند. در مارس گذشته، جزئیات جدیدی در مورد مشخصات آینده سیستم گزارش شد و آن را با کنسول استاندارد پلی استیشن ۵ مقایسه کرد.

پلی استیشن همچنین اخیرا Project Q را معرفی کرد، دستگاه دستی بعدی که از بازی از راه دور از طریق WiFi استفاده می‌کند.

مطلب پیشنهادی
بهترین تلویزیون‌های گیمینگ سونی
راهنمای خرید بهترین تلویزیون گیمینگ سونی
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی