ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

Sea of Thieves در صدر جدول پلی استیشن در ماه مِی قرار گرفت

عملکرد بسیار خوب در عرض یک ماه گذشته

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

بازی Sea of Thieves در ۳۰ آپریل بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن منتشر شد و مخاطبان زیادی خوشحال بودند که سرانجام این فرصت را دارند که در اقیانوس‌های زیبای بازی کشتی‌رانی کنند.

در به‌روزرسانی اخیر مبتنی بر عملکرد این بازی، سونی فاش کرد که تا پایان ماه می در اروپا و آمریکای شمالی، Sea of Thieves برترین بازی دانلود شده بود و بر چندین عنوان برتر دیگر برای قرار گرفتن در صدر نمودارها، تسلط داشت.

Sea of Thieves یکی از اولین بازی‌هایی بود که در سراسر مرزهای دیجیتالی عرضه شد و از محدوده ایکس باکس و رایانه‌های شخصی عبور کرد و مسیری برای پلتفرم‌های پلی استیشن پیدا کرد. به گروه عناوینی مانند Grounded، Pentiment و Hi-Fi Rush ملحق شد که همگی از انحصار خود در تیم سبز رها شدند و به مراتع آبی‌تر سفر کردند.

Sea of ​​Thieves

در اروپا و آمریکای شمالی، Sea of Thieves خیلی راحت در صدر جدول دانلودهای دیجیتال پلی استیشن قرار گرفت و از بازی‌هایی مانند Madden NFL 24، Grand Theft Auto V، Helldivers 2 و Stellar Blade پیشی گرفت. این گواهی بر قدرت این عنوان جهان باز با مضمون دزدان دریایی است که اولین بار در سال ۲۰۱۸ با استقبال مثبت و نقدهای خوب منتشر شد.

در بخش دیگر در همان نمودارهای دانلود دیجیتال، Fallout 4 همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می‌دهد و در آمریکای شمالی به رتبه نهم و در اروپا به رتبه هشتم رسید. پس از انتشار موفقیت‌آمیز سریال تلویزیونی Fallout در ۹ آپریل، همچنان طرفداران مشتاق تجربه این عنوان هستند.

مطلب پیشنهادی
آشنایی با انحصاری‌های سونی در طی 30 سال گذشته
کوییز ۴۲ ویجیاتو؛ چقدر با انحصاری‌های پلی‌استیشن آشنا هستید؟
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی