ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

یک بازی جدید از Shovel Knight در دست ساخت قرار دارد

شاول نایت به بعد جدید خواهد رفت

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۰

شخصیت شاول نایت بیش از ده سال پیش به دنیای بازی‌های ویدئویی معرفی شد، و حالا بازی جدیدی از Shovel Knight در دست ساخت قرار دارد

استودیو Yacht Club Games، به عنوان توسعه‌دهنده این بازی جهان Shovel Knight را از طریق بسته‌های الحاقی بزرگ، اسپین‌آف‌ها و حضور در بازی‌های دیگر به‌طور قابل توجهی گسترش داده است، اما تاکنون دنباله کاملی برای این بازی عرضه نشده است. با این وجود طرفداران می‌تواند چشم انتظار بازی جدیدی از شاول نایت باشند. 

استودیو Yacht Club Games اعلام کرده است که روی نسخه بعدی Shovel Knight کار می‌کند. در حال حاضر اطلاعات چندانی از این پروژه نداریم، اما استودیو بیان کرد که ساخت بازی جدید Shovel Knight را از چهار سال پیش آغاز کرده است. گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر این وجود دارد که این بازی یک تجربه سه‌بعدی خواهد بود، اما استودیو هنوز به طور رسمی این موضوع را تأیید نکرده است.

بازی Shovel Knight

Yacht Club Games در بیانیه‌ای گفت: 

ما متعهد هستیم تجربه‌ای را ایجاد کنیم که نه تنها به میراث شاول نایت وفادار باشد، بلکه در مکانیزم‌های نوآورانه‌ای گیم‌پلی نیز پیشگام باشد. این فقط یک دنباله نیست، بلکه یک ماجراجویی جسورانه جدید است که شاول نایت را به یک بعد جدید از بازی‌ها می‌برد.

این توسعه‌دهنده همچنین اشاره کرد که سرنخ‌هایی در مورد آینده شاول نایت در بازی‌های قبلی این سری از جمله دیگ، Treasure Trove و Pocket Dungeon قرار دارند و طرفداران باید به جستجوی آن ها بپردازند.

مطلب پیشنهادی
چند ساعت بیشتر گوسفند محبوبی باش
آپدیت جدید Cult of the Lamb فوق‌العاده است
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی