ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Spider-Man 3
اخبار و گزارش‌ها

تصاویر غیررسمی از بیلد اولیه Spider-Man 3 منتشر شدند

با حضور شخصیت Silk

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

در اکتبر ۲۰۲۳، بازی Spider-Man 2 بر روی پلی استیشن ۵ با استقبال زیادی عرضه شد و به سرعت به یکی از برترین عناوین این پلتفرم تبدیل شد. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن، لیک گسترده‌ای در Insomniac Games رخ داد که بخش قابل توجهی از نقشه راه استودیو، پروژه‌های در دست ساخت، محتوای حذف شده و موارد دیگر را فاش کرد.

اخیرا تصاویری از بیلد اولیه Spider-Man 3 در فضای آنلاین ظاهر شده و ادعا می‌شود «تصاویر باقیمانده» از لیک‌های اولیه‌ای هستند که در دسامبر ۲۰۲۳ منتشر شد. واضح است سومین بازی مرد عنکبوتی ساخته خواهد شد اما طرفداران هنوز منتظر بسته‌های الحاقی قسمت دوم هستند که کمی بیش از ۷ ماه پیش منتشر شد.

در رسانه‌های اجتماعی، مجموعه‌ای از تصاویر منتشر شده که ادعا می‌کنند Spider-Man 3 است، اما چیز زیادی به نمایش نمی‌گذارند. آن‌ها پولیش نشده به نظر می‌رسند که قابل انتظار است و Silk را به عنوان یک شخصیت اصلی قابل بازی نشان می‌دهند.

Spider-Man 3
Spider-Man 3

به طور متعارف، «سیندی Silk مون» توسط همان عنکبوتی گاز گرفته شد که پیتر پارکر را نیش زد، اما او توانایی‌های متفاوتی مانند Silk-Sense در خود هوشیار کرد که از حواس عنکبوتی پارکر پیشرفته‌تر است. او همچنین می‌تواند تارهای ارگانیک ایجاد کند.

در برخی داستان‌ها، سیلک به دلیل گزیده شدن توسط عنکبوت مشابه، با پیتر پارکر ارتباطی ماورایی دارد و به همین دلیل می‌تواند حضور او را در هر نقطه از مولتی‌ورس تشخیص دهد. اشاره شده که او در این تصاویر از مجموعه حرکات مایلز مورالس استفاده می‌کند، زیرا این یک بیلد اولیه است.

باید در انتها گفت که بهتر است تا منتظر اخبار رسمی منتظر بمانید. لیک اطلاعات اینسامنیاک، محتوای زیادی را منتشر کرد، اما بدین معنا نیست هر چیزی که ادعا می‌شود با آن مرتبط است، بلافاصله واقعی باشد.

مطلب پیشنهادی
سنگ قبر دنیای مرد عنکبوتی سونی
نقد فیلم مادام وب (Madame Web)
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی