ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Dragon Age: The Veilguard کاملا برعکس مس افکت است

چون تاکید بسیار بیشتری روی عناصر نقش‌آفرینی دارد

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

نمایش‌هی اخیر بازی Dragon Age: The Veilguard باعث شده که طرفداران آن را با مس افکت، دیگر ساخته استودیو بایوور، مقایسه کنند. 

وجود چرخ‌های قابلیت‌ها، تیم‌های سه‌نفره و عدم وجود دنیای باز از ویژگی‌های برجسته‌ای بودند که باعث شباهت دراگون ایج ۴ با Mass Effect می‌شوند. با این وجود بنابر گفته کورین بوش، کارگردان بازی، در در مصاحبه‌ای با RPG Site، پیشرفت نقش‌آفرینی این بازی کاملا متفاوت از Mass Effect خواهد بود.

توضیح داد که پیشرفت در این بازی بسیار عمیق‌تر از سری Mass Effect است. بوش مس افکت را بیشتر به عنوان یک بازی اکشن با عناصر RPG می‌بیند و اظهار داشت که Dragon Age: The Veilguard تقریباً کاملاً برعکس آن است. به نظر می‌رسد که در چهارمین نسخه از دراگون ایج تاکید بیشتری بر عناصر نقش‌آفرینی وجود دارد.

بازی Dragon Age

بوش به منبع الهام اصلی بایوور نیز اشاره کرد و سیستم‌های پیشرفت Final Fantasy 10 و Final Fantasy 12 تأثیر زیادی بر Dragon Age: The Veilguard داشته‌اند. در این بازی، درخت مهارت‌های شخصیت‌ها به صورت منوهای گسترده و شبکه‌ای طراحی شده‌اند که امکان انعطاف‌پذیری زیادی را فراهم می‌کند.

بازی Dragon Age: The Veilguard پاییز امسال برای پلتفرم‌های پی‌سی‌، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد، اما تاریخ دقیق انتشار هنوز اعلام نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی