ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

بازی شبیه‌ساز زندگی Life By You کنسل شد

عنوانی که چندین بار به تعویق افتاده بود

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

Life By You، رقیب Sims از شرکت Paradox Interactive، کنسل شده است. پس از تأخیرهای متعدد، پارادوکس تصمیم به لغو پروژه گرفته و به نظر نمی‌رسد حتی با زمان اضافی، پروسه ساخت آن تکمیل شود.

ماتیاس لیلجا، معاون مدیرعامل در فروم‌های Paradox Interactive بیانیه‌ای مبنی بر کنسل شدن پروژه را اعلام کرد. Lilja گفت که پس از تاخیر در انتشار بازی به صورت دسترسی زودهنگام تنها چند هفته قبل از انتشار، پارادوکس تصمیم گرفت تا Life By You را دوباره ارزیابی کند و در نتیجه پروسه ساخت کنسل شد.

اگرچه تمدید زمان یک گزینه در دسترس بود، زمانی که توقف کردیم تا دید وسیع‌تری از بازی داشته باشیم، برایمان مشخص شد مسیر منتهی به انتشاری که نسبت به آن مطمئن بودیم بسیار طولانی و نامشخص است. این بدان معنا نیست که بازی هیچ ویژگی امیدوارکننده‌ای نشان نداده باشد. Life by You دارای چندین نقاط قوت بود و نتیجه سخت‌کوشی تیمی بود که برای تحقق آن تلاش می‌کرد. با این حال، وقتی به نقطه‌ای می‌رسیم که معتقدیم زمان بیشتر ما را به نسخه‌ای که از آن راضی باشیم، نزدیک نمی‌کند، پس بهتر است متوقف بشیم.

Life By You

Life By You یکی از چندین رقبای سری بازی‌های Sims بود که سال پیش معرفی شد، با هدف استفاده از طبیعت سندباکس شبیه‌ساز زندگی و گسترش آن به کنترل بیشتر. قصد آن ارائه یک جهان باز کامل، با وسایل نقلیه، گفتگوی واقعی و سفارشی‌سازی کامل برای شهر و خانه برای هر بازیکن بود.

Life By You در ماه می ۲۰۲۳ اعلام شد. این بازی ابتدا قرار بود در سپتامبر ۲۰۲۳ به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شود، قبل از اینکه تا مارس ۲۰۲۴ به تعویق بیفتد. حتی تا اواسط ماه می امسال، تاریخ دسترسی اولیه آن ۴ ژوئن بود اما سپس به مدت نامحدودی به تعویق افتاد. صفحه استیم بازی در زمان نگارش خبر هنوز فعال است.

این اثر قرار بود اولین عنوان از Paradox Tectonic باشد، استودیویی که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد و توسط Rod Humble، رئیس سابق The Sims در الکترونیک آرتز و مدیرعامل سابق Linden Lab اداره می‌شد.

مطلب پیشنهادی
بازگشتی دوباره به مپ Verdansk
بهترین لوکیشن‌های بازی کال آو دیوتی وارزون موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی