ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

پشتیبانی از ماد Baldur’s Gate 3 احتمالا آخرین به‌روزرسانی مهم بازی خواهد بود

آپدیتی که در ماه سپتامبر منتشر می‌شود

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

زمانی که در آینده پشتیبانی از ماد بالاخره به Baldur’s Gate 3 اضافه شود، احتمالا آخرین به‌روزرسانی اصلی بازی توسط توسعه‌دهنده Larian Studios خواهد بود. سپس استودیو قرار است تمرکز خود را به پروژه‌های غیر بالدرز گیت معطوف کند.

اسون وینکه، مدیرعامل لاریان، جمعه شب در جریان رویداد BAFTA's An Evening with Baldur's Gate 3 گفت:

یکی از چیزهای بزرگ برای ما و چیزی که اکنون واقعا روی آن کار می کنیم، این است که بازیکنان بتوانند خودشان برای [Baldur's Gate 3] مادسازی کنند، زیرا در این صورت می‌توانند چیزهای خود را بسازند و من فکر می‌کنم این نقطه‌ای خواهد بود که بگوییم خوب، اکنون دیگر کاملا مال شماست.

توسعه پشتیبانی از ماد بازی همچنان ادامه دارد و تاریخ قطعی برای انتشار آن به جز ماه سپتامبر وجود ندارد. با این حال، زمانی که از راه برسد، وینکه می‌گوید تیم برای ادامه کار روی بازی‌های جدید خود هیجان‌زده است. او گفت:

ما در حال کار روی اثر جدید خود هستیم، در مورد بازی‌های جدید بسیار هیجان‌زده‌ایم. همچنین روحیه‌های خلاقی داریم، نمی‌خواهیم فقط یک کار را ادامه دهیم، واقعا می‌خواهیم رو به جلو برویم و کارهای جدید انجام دهیم.

Baldur's Gate 3

علیرغم اینکه توسعه و به‌روزرسانی‌های بزرگ برای Baldur's Gate 3 به پایان می‌رسد، پشتیبانی از بازی به طور کامل پایان نخواهد یافت. وینکه گفت که شاهد ادامه پشتیبانی از طرف تیم سازنده خواهد بود اما محدود به رفع اشکالات حیاتی و موارد مشابه است.

او گفت تا به حال، توسعه همچنان طوری ادامه داشته انگار بازی به تازگی عرضه شده است. در ماه مارس رئیس لاریان گفت استودیو از دنیای Dungeons & Dragons فاصله می‌گیرد تا قدرت خود را در چیز دیگری امتحان کند.

پشتیبانی از ماد بخشی از Patch 7 بازی خواهد بود. علاوه بر ابزارهای مادینگ، به‌روزرسانی بعدی «پایان‌های شرور بهبود یافته برای نتیجه‌گیری حتی تیره‌تر به شوم‌ترین‌ها» را اضافه می‌کند، به‌ علاوه یک سری اصلاحات، بهبود QoL و موارد دیگر.

مطلب پیشنهادی
دراما در مدرسه
بررسی بازی Persona 3: Reload
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی