ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مدیر تبلیغات ایکس‌باکس از مایکروسافت جدا خواهد شد
اخبار و گزارش‌ها

مدیر تبلیغات ایکس‌باکس از مایکروسافت جدا خواهد شد

مقصد جدید این مدیر مشخص شده است

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۳۰

طبق اعلام رسمی شرکت مایکروسافت، مدیر ارشد تبلیغات بخش ایکس‌باکس آقای Jerret West انتهای این ماه از این شرکت جدا خواهد شد.

شرکت مایکروسافت و به خصوص بخش گیمینگ آن یعنی ایکس‌باکس، طی ماه‌های گذشته شاهد جدا شدن تعدادی از افراد ارشد خود بود. حال نوبت به بخش تبلیغات و مارکتینگ رسیده است تا با مدیر خود خداحافظی کند. مدیر مارکتینگ این بخش یعنی «جرت وست» قرار است انتهای ماه جاری میلادی از مایکروسافت جدا شود و همین سمت را در تیم سازنده بازی Roblox به عهده بگیرد. او همچنین بازوی تبلیغاتی این شرکت را گسترش خواهد داد. «فیل اسپنسر» مدیر ایکس‌باکس این خبر را طی ایمیلی به تمام کارمندان خود اطلاع داده است.

جرت وست قبلا بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ میلادی مسئولیت بخش مارکتینگ ایکس‌باکس را به عهده داشت. سپس به شرکت نتفلیکس رفت تا برای هفت سال همان کار را انجام دهد. او در سال ۲۰۱۹ میلادی به ایکس‌باکس برگشت و کمپین تبلیغاتی عرضه کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و اس را هدایت کرد.

تیم زیر دست وست مسئول طرح برنامه‌های تبلیغاتی برای بازی‌های ایکس‌باکس، سخت‌افزار این برند و همچنین سرویس گیم پس است. مایکروسافت پس از این جدایی، تغییرات جدیدی در ساختار مدیریتی اعمال خواهد کرد و یک تیم مارکتینگ جدید و گسترش‌یافته تحت رهبری «کریستن وارد» معاون بخش تلفیقی مارکتینگ ایکس‌باکس شکل خواهد داد.

اسپنسر در متن پیام خود گفته تیم رهبری مایکروسافت گیمینگ در نتیجه جدایی وست، تصمیم گرفته است بخش مارکتینگ را به کسب و کاری که از آن حمایت می‌کند، نزدیک‌تر قرار دهد. بنابراین بخش مارکتینگ ایکس‌باکس حالا کنار بخش‌های استودیوها و بازی‌های، زیر نظر «مت بوتی» قرار خواهد گرفت.

رفتن وست، دومین جدایی مهم ایکس‌باکس در سال جاری میلادی به حساب می‌آید. پیش از این Kareem Choudhry رئیس بخش تکنولوژی‌های ایکس‌باکس در اوایل آپریل ایکس‌باکس را ترک کرده بود.

مطلب پیشنهادی
با این مادها بازی استارفیلد زیر و رو می‌شود!
بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی