ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Mario & Luigi: Brothership معرفی شد

سیستم مبارزات نوبتی بازگشته است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۴۰

در رویداد Nintendo Direct، یک بازی جدید از سری ماریو و لوییجی معرفی شد که Mario & Luigi: Brothership نام دارد و امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

بازی Mario & Luigi: Brothership نسخه جدید این سری نقش‌آفرینی محسوب می‌شود که در ابتدا توسط AlphaDream توسعه داده شده بود. این بازی در جزیره‌ای به نام Shipshape Island جریان دارد، که در واقع یک کشتی بزرگ است. بازیکنان باید در دنیای Concordia به همراه این دو برادر معروف ماجراجویی کنند.

در این بازی، علاوه بر شخصیت‌های جدید، چهره‌های آشنایی مانند پرنسس پیچ و بوزر نیز حضور دارند. بازی به همان سبک گرافیکی و هنری رنگارنگ و جذاب سری بازی ماریو و لوییجی وفادار مانده است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از Mario & Luigi: Brothership را در زیر مشاهده کنید:

سیستم مبارزات نوبتی در این بازی بازگشته‌ و شامل حملات معروف Bros. Attacks نیز می‌شود. همچنین امکاناتی برای کاوش بیشتر و مینی‌گیم‌های متعدد در این نسخه وجود دارد. آخرین نسخه از این سری Mario & Luigi: Paper Jam نام دارد که در سال ۲۰۱۵ برای 3DS منتشر شده بود. به نظر می‌رسد فصل تعطیلات برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ با این بازی جدید بسیار جذاب خواهد بود.

عرضه Mario & Luigi: Brothership در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۷ آبان ۱۴۰۳) برای نینتندو سوییچ تایید شده است. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی