ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Beyond Good and Evil 2
اخبار و گزارش‌ها

نسخه ویژه 20 سالگی Beyond Good and Evil، مراحل مرتبطی با دنباله بازی دارد

اگرچه هنوز خبری از دنباله بازی نیست

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۲۱

یوبی سافت تاریخ انتشار Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition را اعلام کرده، و اگرچه طرفداران نسخه اصلی آشکارا برای تجربه این ریمستر لحظه شماری می‌کنند، اما واضح است که در مورد سرنوشت دنباله مشکل‌ساز و طولانی‌ اثر، علامت‌ سوال‌های بسیاری وجود دارد.

حال یوبیسافت اعلام کرده که همانطور که ریسمستر بازی Beyond Good and Evil ۲۰th Anniversary Edition قرار است یک ماموریت انحصاری و جدید را ارائه دهد که این اثر را به Beyond Good and Evil ۲ متصل می‌کند.

به طور خاص، بازیکنان در طول این ماموریت جدید در مورد دوران کودکی Jade و پیوند او با بازی پیش رو بیشتر یاد خواهند گرفت. حال این که کودکی جید چه ارتباطی با قسمت دوم بازی دارد هنوز مشخص نیست. در سال‌هایی که از زمان معرفی بازی می‌گذرد، اطلاعات بسیاری از اثر در دسترس قرار گرفته که از اوضاع نه چندان جالب توسعه این بازی می‌گوید.

اگرچه یوبیسافت اصرار دارد که این بازی همچنان در دست ساخت است، اما طبق اخبار حداقل تا سال ۲۰۲۲، این پروژه هنوز «سال‌ها» تا انتشار فاصله دارد. گزارش اخیر ادعا می‌کند که یوبی‌سافت یک تریلر جدید برای این بازی برای «حدود یک سال» آماده کرده که تا به امروز از آن رونمایی نشده است.

مطلب پیشنهادی
یور فرندلی نیبرهود اسپایدرمن!
کوییز ۲۹ ویجیاتو؛ چقدر با اسپایدرمن آشنا هستید؟ (قسمت ۲)
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی