ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

ریمیک Dragon Quest 3 HD-2D دارای حالت‌های گرافیکی و درجات سختی است

حالت پرفورمنس برای کنسول‌ها

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۰

تاریخ عرضه ریمیک Dragon Quest 3 HD-2D سرانجام در آخرین شوکیس Nintendo Direct توسط شرکت اسکوئر انیکس اعلام شد. اکنون برخی از پیش‌نمایش‌ها در ژاپن در دسترس قرار گرفتهه که حالت‌های گرافیکی روی کنسول‌ها و گزینه‌های سختی متعدد را تأیید می‌کنند.

طبق گفته Game*Spark، نسخه PS5 دارای حالت Graphics و حالت Performance خواهد بود. دومی نرخ فریم را در اولویت قرار می‌دهد، به این معنی که اولی حالت کیفیت یا وضوح واقعی است. اگرچه تنها PS5 نام برده شده، این گزینه باید در Xbox Series X/S نیز موجود باشد (پی‌سی نیز احتمالا تا وضوح 4K و نرخ فریم بالاتر را پشتیبانی می‌کند).

Dragon Quest 3

تنظیمات سختی عبارتند از Dracky Quest، Dragon Quest و Draconian Quest. در پایین‌ترین گزینه بازیکنان آسیب بیشتری می‌زنند، در حالی که باس‌ها به طور خودکار سلامتی خود را پر نمی‌کنند. با این حال، چالش‌برانگیزترین حالت دارای باس‌هایی با HP بالاتر است. همچنین XP و طلا کمتری پاداش می‌دهند. از طرف دیگر، تقریبا در هر زمان می‌توانید سِیو کنید، اگرچه ذخیره خودکار نیز در دسترس است.

پیش‌نمایش‌ها همچنین ویژگی‌های Dragon Quest 6 را تأیید می‌کند، مانند Recall، مهارتی برای به خاطر سپردن مکالمات NPC و مرور مجدد آن‌ها. اگرچه در نسخه اصلی Dragon Quest 3 موجود است، اما Skill در انحصار نسخه‌های Super Famicom و Game Boy Color است. این ریمیک همچنین راهنماهایی برای ماموریت‌ها و مادیفایر سرعت برای مبارزه و اکتشاف ارائه می‌دهد.

بازی Dragon Quest 3 HD-2D Remake در ۱۴ نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می‌شود.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی