ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

تریلر جدیدی از Gex Trilogy منتشر شد

با زمان اعلام شروع پیش‌خریدها

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

Limited Run Games شوکیس ۲۰۲۴ خود را شب گذشته برگزار کرد و یکی از محبوب‌ترین افشاگری‌های این رویداد، نمایش یک تریلر جدید برای بازی آتی Gex Trilogy بود.

اگرچه تاریخ انتشار دقیق هنوز مشخص نشده، اما پیش‌خریدهای Gex Trilogy در پاییز امسال آغاز می‌شود و این بازی‌ها «اواخر سال میلادی جاری» عرضه می‌شوند. این سه گانه شامل Gex، Gex: Enter the Gecko و Gex 3: Deep Cover Gecko است.

این بازی‌ها از موتور Carbon Engine متعلق به شرکت Limited Run Games برای مدرن‌سازی و همچنین افزودن ویژگی‌های جدید مختلف استفاده می‌کنند.

یوتیوب

اولین نسخه از بازی Gex در سال ۱۹۹۵ برای 3D0 منتشر شده بود و سپس برای پلی استیشن ۱، سگا ساترن و پی‌سی پورت شد. دو دنباله از این بازی در سال ۱۹۹۸ و ۱۹۹۹ نیز ساخته شده ولی در دو دهه گذشته دیگر کسی به سراغ این سری بازی نرفت.

Gex Trilogy

در توضیح تریلر آمده است: «Gex Trilogy نسخه بهبودیافته سری پلتفرمینگ کلاسیک با نگرش Gexcessive است که با Gextras‌هایی مانند Rewind و Save کامل شده است. ماجراجویی‌های Gex را از دریچه فرهنگ پاپ قرن بیستم دوباره تجربه کنید و از Gexterity برای زنده ماندن در برابر هجوم چالش‌های تلویزیونی استفاده کنید.»

اگر استقبال از Gex Trilogy خوب باشد، احتمالا ایده ساخت بازی جدیدی از این سری به صورت جدی‌تر مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از انتشار، این سه‌گانه برای رایانه‌های شخصی، Xbox Series X|S، PlayStation 5، PlayStation 4 و Nintendo Switch در دسترس قرار خواهند گرفت.

مطلب پیشنهادی
بازگشتی دوباره به مپ Verdansk
بهترین لوکیشن‌های بازی کال آو دیوتی وارزون موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی