ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

جرد پادالکی به فصل پنجم سریال The Boys خواهد پیوست

بازیگر پیشین سریال Supernatural

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

جرد پادالکی دعوت اریک کریپک برای پیوستن به سریال The Boys را پذیرفته است. خالق Supernatural اخیرا در مورد تمایل خود برای همکاری مجدد با پادالکی برای فصل پنجم و آخر صحبت کرده بود. زمانی که Deadline از او پرسید که آیا برای این کار آماده است یا خیر، این بازیگر دریغ نکرد که بگوید: «پاسخم مثبت است».

ما [درباره یک نقش] صحبت کرده‌ایم. در واقع امروز با هم صحبت کردیم. فکر می‌کنم در این مرحله از زندگی بازیگری‌ام، فقط می‌خواهم روی پروژه‌هایی کار کنم که واقعا به آن‌ها اهمیت می‌دهم یا با افرادی که واقعا به آن‌ها اهمیت می‌دهم، کار کنم. بدیهی است که من و اریک برای همیشه به هم پیوند خورده‌ایم.

پادالکی هفته آینده با سریال Walker در CW خداحافظی می‌کند، پس از اینکه سریال به طور ناگهانی در ماه می کنسل شد. این سریال به مدت چهار فصل پخش شد و به عنوان ستاره و تهیه کننده اجرایی، Padalecki کاملا مشغول آن پروژه بود.

The Boys

اکنون که او در برنامه‌اش وقت آزاد خواهد داشت، به Deadline گفت که مشتاقانه منتظر احتمال همکاری مجدد با کریپک در سریال The Boys است.

او سوپرنچرال را خلق کرد. سم وینچستر را خلق کرد. او روبی [Genevieve Padalecki] را خلق کرد که من در نهایت با او ازدواج کردم و خانواده تشکیل دادم. من او را می‌پرستم. طنزش را دوست دارم. او را به عنوان یک شخص داستان‌سرا می‌ستایم. بنابراین صبر و قرار ندارم. فکر نمی‌کنم [فصل پنجم] تا سال آینده فیلمبرداری شود، اما زمانی که تماس تلفنی برقرار کند، آماده خواهم بود. من فقط می‌گویم «خوب، کی پرواز کنم؟»

پیوستن پادالکی به The Boys همچنین می‌تواند به این معنا باشد که درها برای دیدار مجدد با همبازی او در Supernatural، جنسن اکلس که در فصل سوم The Boys در نقش Soldier Boy حضور داشت، باز می‌شود. او همچنین در سری اسپین‌آف Gen V حضور پیدا کرد.

در حالی که شخصیت اکلس به طور رسمی در فصل چهارم ظاهر نشده، همیشه این امکان وجود دارد که کراس‌اوور اتفاق بیفتد. اریک کریپک خالق این سریال که سازنده Supernatural نیز بوده، در گذشته گفته بود قصد دارد بازیگران سوپرنچرال را در این سریال گرد هم آورد.

مطلب پیشنهادی
هیجان به سبک کره‌ای ها
20 سریال برتر اکشن کره‌ای
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی