ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

روند توسعه بازی Hollow Knight: Silksong بدون مشکل پیش می‌رود

ادعایی از سوی یکی از تست کنندگان بازی

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

هالو نایت سیلک سانگ (Hollow Knight: Silksong) یکی از مورد انتظارترین بازی های مستقل چند سال اخیر محسوب می‌شود که خیلی وقت است خبر جدیدی از آن منتشر نشده است.

خیلی‌ از طرفداران امیدوار بودند که استودیو تیم چری در یکی از رویدادهای تابستان امسال تاریخ انتشار بازی مترویدوانیا Hollow Knight: Silksong را اعلام کند. با این حال، این اتفاق نیفتاد که باعث شد بسیاری از طرفداران نگران وضعیت توسعه بازی هالو نایت سیلک سانگ شوند.

استودیو تیم چری مدت‌هاست که سکوت کرده است، اما به گفته یکی از کاربران Reddit روند ساخت این بازی به خوبی و بدون مشکل پیش می‌رود. یکی از تست‌کنندگان اصلی بازی Hollow Knight: Silksong به نام Graig در سرور دیسکورد رسمی بازی اطمینان داده که هالو نایت سیلک سانگ در مرحله توسعه مشکلات جدی ندارد.

بازی Hollow Knight

البته، گرچه Graig به طور رسمی عضو تیم توسعه نیست، اما با این اظهار نظر می‌توان اطمینان حاصل کرد که کار بر روی بازی همچنان در حال پیشرفت است و مشکلی جدی در توسعه آن وجود ندارد. از این رو مدت همچنان باید منتظر بمانیم تا اطلاعات جدیدی از Hollow Knight: Silksong منتشر شود، اما احتمالا با عرضه آن فاصله زیادی نداریم. 

 Hollow Knight: Silksong برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پی‌سی در دست ساخت است.

مطلب پیشنهادی
بهترین ایندی سال تا اینجا
بررسی بازی Dave the Diver
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی