ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

Inside Out 2 تا یکشنبه به فروش ۶۵۰ میلیون دلاری در جهان خواهد رسید

در آمریکای لاتین، فیلم شماره ۱ است

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

به تازگی مشخص شد که فیلم Inside Out 2 دیزنی/پیکسار تا روز جمعه، به فروش جهانی ۵۴۵.۱ میلیون دلار رسیده بود. با این نرخ و با توجه به بازارهای زیاد، قیمت جهانی تا یکشنبه شب به بالای ۶۵۰ میلیون دلار خواهد رسید.

در حال حاضر تا روز جمعه و در ۴۴ بازار باکس آفیس بین‌المللی، فروش خارجی ۲۵۹.۴ میلیون دلار است و تنها فروش روز گذشته خارج از کشور آمریکا به ۳۲.۷ میلیون دلار رسید. برخی کشورها طرفداران زیادی داشتند، به طور مثال مکزیک امروز از ۵۰ میلیون دلار عبور خواهد کرد.

در آمریکای لاتین، فیلم شماره ۱ است و تنها در عرض ۹ روز به بزرگ‌ترین عنوان سال تبدیل شده است - همچنین از عملکرد اولین Inside Out پیشی گرفته است.

Inside Out 2

در همین حال، ایتالیا دیروز شاهد پردرآمدترین جمعه افتتاحیه برای یک عنوان هالیوودی بود. درآمد ناخالص فیلم تا جمعه ۹.۳ میلیون دلار است. در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا، Inside Out 2 تنها ۲۶ درصد نسبت به جمعه گذشته کاهش فروش داشته و در برخی بازارها از جمله آلمان افزایش داشته است.

روز جمعه کشور چین نیز به جمع اکران‌کنندگان اضافه شد و در روز افتتاحیه، با ۲.۶ میلیون دلار اکران شد. با امتیازات اجتماعی بسیار قوی، نزدیک به ۷ میلیون دلار تا یکشنبه شب فروش خواهد کرد.

۵ بازار برتر تا روز جمعه عبارتند از: مکزیک (۴۹.۳ میلیون دلار)، انگلیس (۲۱.۶ میلیون دلار)، کره جنوبی (۲۰.۱ میلیون دلار)، آلمان (۱۳.۱ میلیون دلار) و آرژانتین (۱۲.۳ میلیون دلار).

مطلب پیشنهادی
بلوغ پو و جستجو برای جانشین!
نقد انیمیشن Kung Fu Panda 4 (پاندای کونگ‌ فوکار ۴)
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Hoomabkawyanpoor
    Hoomabkawyanpoor | 4 هفته قبل

    من از همون موقع که پیکسار استارت پروژشو زد میدونستم موفق میشه

مطالب پیشنهادی