ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

نسخه Native ماینکرفت برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد

نسخه پیش‌نمایش در دسترس قرار گرفت

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

لیک‌های اخیر ادعا کرده بودند که Minecraft قرار است نسخه نِیتیو پلی استیشن ۵ را دریافت کند، چرا که این بازی در پایگاه داده‌های فروشگاه PlayStation مشاهده شده بود. اکنون به طور رسمی تایید شده و شرکت Mojang اعلام کرده است که به‌روزرسانی بومی PS5 ماینکرفت منتشر خواهد شد.

تاریخ عرضه نسخه پلی استیشن ۵ در حال حاضر مشخص نیست، اما این شرکت یک نسخه آزمایشی برای آن منتشر کرده است. کسانی که دارای کنسول پلی استیشن ۵ و نسخه PS4 ماینکرفت هستند، می‌توانند پیش‌نمایش بازی را تجربه کنند.

ماینکرفت

نسخه پیش‌نمایش شامل Realms و همچنین به‌روزرسانی Tricky Trials جدید است، اما بخش چند نفره یا فروشگاه گنجانده نشده است. همانطور که انتظار دارید، استودیو Mojang می‌گوید که هدف از ساخت پیش‌نمایش جمع‌آوری بازخوردها از جامعه بازیکنان، یافتن اشکالات و بهبود و صیقل دادن تجربه بازی است.

در حال حاضر، هیچ صحبت خاصی در مورد مدت زمانی که Mojang قصد دارد این بازی را آزمایش کند یا زمان عرضه نهایی آن برای پلی استیشن ۵ به صورت بومی وجود ندارد. البته تا آن زمان، بازیکنان می‌توانند به بازی نسخه PS4 Minecraft روی PS5 از طریق سازگاری با نسخه‌های نسل قبل ادامه دهند.

نسخه Xbox اخیرا برای پشتیبانی از 4K به‌روز شده، اگرچه کاربران مدت هاست منتظر نسخه بهینه سازی شده نسل فعلی هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی