ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

دکتر استرنج در فیلم Avengers 5 حضور خواهد داشت

فیلم‌برداری انتقام جویان ۵ احتمالا از سال آینده شروع می‌شود

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

بندیکت کامبربچ، بازیگر نقش دکتر استرنج، جزئیاتی از حضور شخصیتش در فیلم انتقام جویان ۵ (Avengers 5) فاش کرده است.

بندیکت کامبربچ در مصاحبه‌ای با نتفلیکس، درباره رویکرد هنری‌ خود به برخی از معروف‌ترین نقش‌هایش صحبت کرد که شامل شرلوک هولمز در سریال Sherlock، اسماگ در Hobbit و دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول می‌شوند. او درباره دکتر استرنج گفت که ممکن است در فیلم Avengers 5 حضور داشته باشد.

رابطه خوبی با مارول داشته‌ام از زمانی که برای اولین بار انتخاب شدم. بی‌صبرانه منتظر Avengers سال آینده هستم که در حال آماده شدن است.

بندیکت کامبربچ در فیلم Avengers 5

این اظهارات نشان می‌دهد که احتمالاً دکتر استرنج در Avengers 5 حضور خواهد داشت. این امر با گزارش‌های قبلی هماهنگ است که می‌گویند ممکن است بیش از ۶۰ شخصیت از دنیای سینمایی مارول در این فیلم نقش داشته باشند. همچنین Avengers 5 احتمالاً سال آینده وارد تولید خواهد شد.

بندیکت کامبربچ برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ با فیلم دکتر استرنج به MCU معرفی شد و از آن زمان در چندین فیلم مارول مانند Avengers: Endgame، دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی، Avengers: Infinity War و Spider-Man: No Way Home حضور داشته است.

این فیلم که قبلا با عنوان Avengers: The Kang Dynasty شناخته می‌شد، اما بعد از قطع همکاری مارول با جاناتان میجرز، بازیگر شخصیت کانگ، اسم آن به صورت موقت به Avengers 5 تغییر کرده است. فیلم انتقام جویان ۵ قرار است در ۱ می ۲۰۲۶ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۵) اکران شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی