ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

حضور گروه شرکت‌های شاتل در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ
اخبار و گزارش‌ها

حضور گروه شرکت‌های شاتل در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ

الکامپ امسال با حضور شاتل برگزار می‌شود!

تیم ویجیاتو
نوشته شده توسط تیم ویجیاتو | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۲:۳۰

به گزارش روابط عمومی شاتل، این مجموعه به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات، در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ حضور خواهد یافت.

امسال برای اولین بار، گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات شاتل، شاتل‌موبایل و نماوا، به‌صورت یکپارچه در این نمایشگاه حضور خواهند یافت. هدف این مجموعه از شرکت در الکامپ، معرفی و ارائه مجموعه کاملی از راهکارهای ارتباطی ویژه کاربران خانگی و سازمانی، از جمله انواع سرویس‌های اینترنت، راهکارهای سازمانی، خدمات شاتل‌موبایل و همچنین پلتفرم تماشای آنلاین فیلم و سریال نماوا است.

شاتل خدمات خود را به دو دسته اصلی راهکارهای خانگی و راهکارهای سازمانی تقسیم‌بندی کرده است. راهکارهای خانگی، شامل انواع خدمات اینترنت پرسرعت، تلفن، تلفن همراه و پلتفرم VOD نماوا، و راهکارهای سازمانی، شامل خدمات اینترنت سازمانی، تلفن سازمانی (VoIP)، دیتاسنتر، شبکه خصوصی، شاتل‌موبایل و نماوای سازمانی هستند.

علاقه‌مندان به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، کاربران خانگی سرویس‌های اینترنت، مدیران کسب‌وکارها و صنایع‌، علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین و ... می‌توانند با بازدید از غرفه شاتل در این نمایشگاه، با راهکارهای موجود برای رفع نیازهای ارتباطی خود و به‌طور ویژه سرویس اینترنت فیبر نوری به عنوان جدیدترین سرویس شاتل آشنا شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی