ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شخصیت Mr. House در فصل دوم سریال فال آوت حضور خواهد داشت
اخبار و گزارش‌ها

شخصیت Mr. House در فصل دوم سریال فال آوت حضور خواهد داشت

شوررانرهای سریال این موضوع را تایید کردند

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۶

شوررانرهای سریال فال آوت در گفتگو با سایت Variety اعلام کردند شخصیت Mr. House در فصل دوم این سریال مطرح حضور خواهد داشت.

اقتباس تلویزیونی از سری بازی Fallout که اولین فصل آن فروردین امسال از سرویس استریم آمازون پخش شد، بازخورد بسیار خوبی از منتقدان و مخاطبان کسب کرد و هم‌اکنون به عنوان یکی از بهترین اقتباس‌های موجود از بازی‌های ویدیویی و همچنین یکی از بهترین سریال‌های امسال شناخته می‌شود. این سریال با ۶۵ میلیون بازدید، دومین سریال موفق آمازون از لحاظ بازدید در ۱۶ روز ابتدایی به حساب می‌آید.

قبلا مشخص شده بود که داستان سریال کنون است و در همان دنیای بازی‌ها جریان دارد. همچنین در قسمت پایانی سریال شاهد نمایی از شهر نیو وگاس که نشان می‌دهد قطعا در فصل دوم شاهد اشاراتی به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های این مجموعه یعنی Fallout: New Vegas خواهیم بود. حال طبق صحبت جدید شورانرها فهمیدیم که حتی یک شخصیت مهم از این بازی هم در فصل دوم سریال حضور دارد.

«گراهام وگنر» و «جنوا رابرتسون» شوررانرهای سریال فال آوت در مصاحبه با سایت Variety اعلام کردند شخصیت Mr. House در داستان فصل دوم حضور خواهد داشت. شخصیت «مستر هاوس» یکی از مهم‌ترین کاراکترهای نسخه «نیو وگاس» بود که حاکم این شهر محسوب می‌شد؛ البته او در جریان بازی یک انسان عادی نیست و ذهن او به یک ابر رایانه وارد شده است. مستر هاوس در فصل اول سریال هم در قالب یک کمئو حضور داشت که مربوط به یک فلش‌بک به دوران قبل از شروع جنگ‌های اتمی بود.

مخاطب در این سکانس، رابرت هاوس را به عنوان رئیس شرکت RobCo Industries در حال نقشه‌ریزی با مدیران شرکت‌های دیگر از جمله Vault-Tec می‌بیند که نه تنها قصد دارند از آخرالزمان اتمی جان سالم به در ببرند، بلکه برنامه‌ای برای وقوع قطعی آن دارند.

اتفاقات سریال پانزده سال پس از نسخه نیو وگاس جریان دارد. بنابراین قطعا در فصل دوم نسخه متفاوتی از این شهر را خواهیم دید. علامت سوال دیگری که برایمان وجود دارد این است که خود مستر هاوس چه قدر از شخصیتی که در بازی دیدیم متفاوت خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
داستان انسان‌هایی که به گذشته می‌روند تا جلوی وقوع فاجعه را بگیرند
بهترین سریال‌های سفر در زمان تا ۲۰۲۳ | تلفیق گذشته و آینده + نمره IMDB
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی