ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

Dr Disrespect از جایگاهش در استودیوی بازی‌سازی متعلق به خودش کناره‌گیری کرد

استودیو Midnight Society اعلام کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۵ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۳۰

گای بیم، یکی از بنیانگذاران استودیو Midnight Society که بیشتر به عنوان استریمر Dr Disrespect شناخته می‌شود، اعلام کرده به دنبال ادعاهایی مبنی بر ممنوعیت مادام العمرش از توییچ، از استریمینگ و موقعیت خود در استودیو کناره گیری می‌کند.

بلافاصله پس از پایان استریم، Midnight Society اعلام کرد که «ما فورا رابطه خود را با گای بیم قطع می‌کنیم». دکتر امروز در پایان استریم پیام خود را ارائه کرد و گفت که «کمی احساس خستگی می‌کند» و از حضور در رسانه‌های اجتماعی خسته شده است.

گای بیم، با اشاره به اینکه او از سال ۲۰۰۹ مشغول حرفه استریمینگ بوده، گفت:

در طول سال‌ها، تخلیه شده‌ام، من و خانواده‌ام تخلیه شده‌ایم و من احساس می‌کنم - این ذهنیت را با خودم داشتم، «بگذار ببینیم امروز چه اتفاقی می‌افتد، چه احساسی داریم». باید به شما بگویم، احساس فرسودگی شغلی می‌کنم. شاید زمان آن رسیده که چیز جدیدی را شروع کنم، یک چیز متفاوت. حواس خلاق خود را به چالش بکشم. قلمروهای مختلف را کشف کنم.

Dr Disrespect

Dr Disrespect گفت که از مدتی پیش، تعطیلات برنامه ریزی شده‌ای در پیش داشت و ممکن است آن را تمدید کند و «از همین امروز، از همین حالا آغاز شود». این استریمر در پایان گفت که تعطیلات او نه تنها از استریمینگ، بلکه از وظایفش در Midnight Society نیز خواهد بود.

او زمانی در توییچ با بیش از ۴ میلیون دنبال‌کننده یکی از محبوب‌ترین استریمرهای این پلتفرم بود، اما در سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت ناگهانی و به دلیلی نامعلوم بن شد. دکتر دیسریسپکت آن زمان از توییچ شکایت کرد و موفق شد مبلغی به عنوان خسارت دریافت کند.

او یک ماه پس از بن شدن به پلتفرم یوتیوب مهاجرت کرد و طی چهار سال گذشته روند بسیار خوبی داشته است. او هم‌اکنون بیش از ۴.۷ میلیون مشترک دارد و یکی از موفق‌ترین استریمرهای این پلتفرم به حساب می‌آید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی