ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

Dr Disrespect به ارسال پیام قبل از بن توییچ اعتراف کرد

مسئولیت اشتباهات خود را پذیرفت

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

Dr Disrespect به تازگی بیانیه‌ای طولانی در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرده که در آن اعتراف می‌کند که در سال ۲۰۱۷ به یک فرد زیر سن قانونی پیام داده، رویدادی که در نهایت منجر به بن دائمی او از این پلتفرم در سال ۲۰۲۰ شد. او تاکید کرد که پیام داده اما «قصد و نیتی پشت آن» وجود نداشته، پیام‌ها و مکالمات سرسری بودند، اما «گاهی اوقات به سمت نامناسب بودن متمایل می‌شدند».

او وضعیت را شرح داد و برچسب‌هایی که در چند روز اخیر به او زده شده بود را رد کرد و اظهار داشت که «شکارچی» نامیدن عمیقا او را آزار می‌دهد زیرا «هر کسی که واقعا مرا می‌شناسد می‌داند که من در مورد این چیزها چه عقیده‌ای دارم».

بیانیه‌ای که در توییتر منتشر شد همه چیزهایی را که می‌خواستیم درباره محرومیت Dr Disrespect از توییچ در سال ۲۰۲۰ بدانیم، روشن کرد. او گفت:

همه می‌خواستند بدانند چرا من از توییچ محروم شدم، اما به دلایلی خارج از کنترل من، در چند سال گذشته اجازه نداشتم چیزی بگویم. اکنون که دو کارمند سابق توییچ این اتهامات را به صورت علنی فاش کرده‌اند، اکنون می‌توانم سمت خودم از داستان را در رابطه با ممنوعیت به شما بگویم.

آیا در سال ۲۰۱۷ پیام‌های توییچ با یک فرد زیر سن قانونی وجود داشت؟ جواب بله است. آیا نیت خاصی پشت این پیام‌ها بود؟ جواب مطلقا خیر است. پیام‌‌های ما گفتگویی معمول و متقابلی بود که گاهی اوقات به سمت حرف‌های نامناسب سوق پیدا کرد، اما نه تا حد زیاد. هیچ اتفاق غیر قانونی رخ نداد، هیچ عکسی رد و بدل نشد، هیچ جنایتی مرتکب نشد، من حتی آن فرد را ملاقات نکردم.

من یک دادگاه طولانی را در مورد اختلاف مدنی با توییچ گذراندم و آن پرونده با توافق حل شد. بگذارید صریح بگویم، این یک پرونده جنایی علیه من نبود و هیچ اتهامی علیه من مطرح نشده است.

Dr Disrespect

با توجه به اینکه این حادثه در سال ۲۰۱۷ رخ داد، اکنون به نظر می‌رسد که آن زمان زندگی Dr Disrespect - که نام اصلی او گای بیم است - به طور کامل از کنترل خارج شده بود. همچنین در آن زمان بود که او در استریم اعتراف به خیانت به همسرش دچار عدم کنترل احساسات شد. آیا همه این‌ها می‌تواند به یکدیگر متصل باشد؟

دکتر در بیانیه‌ توییتر گفت که مسئولیت کامل را بر عهده می‌گیرد و اینکه چقدر احمق بوده است، اما او اصرار داشت که کارش با تولید محتوا تمام نشده است. با کسانی که با او قطع رابطه کرده‌اند - مانند Midnight Society - خداحافظی کرد و تأکید کرد که هر کسی خارج از حلقه او باشد، برایش اهمیتی ندارند. سپس با گفتن اینکه تعطیلات طولانی‌تری را با خانواده‌اش می‌گذراند، سرحال‌تر از همیشه برمی‌گردد.

مطلب پیشنهادی
آینده‌ی دیزنی پر از سوال و تردید است
مشکلاتی که کمپانی دیزنی با آن‌ها روبروست
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • iman-generous
    iman-generous | 4 هفته قبل

    دمش گرم که راستگو هست

مطالب پیشنهادی