ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

نقشه اصلی Warzone در سال ۲۰۲۵ باز خواهد گشت

در حالی که گفته می‌شد دسامبر ۲۰۲۴ می‌آید

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

شب گذشته، چندین شایعه جدید منتشر شد مبنی بر اینکه نقشه اصلی Call of Duty Warzone به نام Verdansk از عرضه در دسامبر ۲۰۲۴ به «اوایل سال ۲۰۲۵» به تعویق افتاده است. این خبر توسط @BobNetworkUK در توییتر منتشر شد که Insider Gaming توانسته آن را تأیید کند.

در دسامبر ۲۰۲۳، گزارش رسید که Verdansk به عنوان نقشه اصلی عنوان در طول Black Ops 6 بازخواهد گشت. تاریخ دقیق انتشار وردانسک مشخص نبود اما احتمال می‌رفت از برنامه سنتی «نقشه اصلی» Warzone پیروی کند و در دسامبر ۲۰۲۴ منتشر شود - هدفی که ظاهرا از دست رفته است.

منابع از آن زمان فاش کردند که علیرغم شایعات قبلی، وردانسک هرگز قصد بازگشت به Warzone را نداشت. در عوض، در اواخر سال ۲۰۲۳ به دلیل Fortnite OG یک چرخش عظیم به وجود آمد. Fortnite OG شاهد بازگشت نقشه اصلی فورتنایت بود که باعث شد این بازی دوباره احیا شود و بزرگ‌ترین روز را با ۴۴.۷ میلیون بازیکن خلق کرد. احتمالا این معیاری است که Activision می خواهد آن را تکرار کند.

Warzone

به این معنی که نقشه خط اصلی Warzone در سال ۲۰۲۴، «Avalon» (که معلوم نیست نام نهایی آن باشد) به بازی کال آو دیوتی در سال ۲۰۲۵، با اسم رمزی Saturn موکول شده است. مشخص است که Avalon تقریبا کامل شده ، اما اکتیویژن مصمم است که شاهد تجدید حیات گسترده در بازیکنان باشد. تا حدی، ممکن است به این دلیل باشد که Call of Duty 2025 با ارائه چند نفره خود به شدت به نوستالژی متمایل شده است.

به طور رسمی، Activision هنوز در مورد هیچ یک از شایعات اظهار نظر نکرده، اما چند اطلاعات ظریف از بازاریابی نشان می‌دهد که اخبار Warzone ممکن است در تاریخ بسیار دیرتر از حد معمول ارائه شود. در جریان دایرکت Black Ops 6، اعلام شد که Call of Duty NEXT به نمایش کامل بخش چند نفره خواهد پرداخت، در حالی که در گذشته، آن‌ها همچنین اعلام کرده بودند که این رویداد حاوی «آینده وارزون» خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
کدام قابلیت‌ها می‌توانند جان شما را نجات دهند؟
معرفی بهترین پرک‌ها در کالاف دیوتی وارزون موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی