ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

آپدیت جدید بازی Palworld تعداد بازیکنان ۷۰۰ درصد افزایش داده است

استودیو پاکت پیر طرفداران را حسابی هیجان زده کرده

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۰ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

پل ورلد (Palworld) را می‌توان موفق‌ترین بازی سال ۲۰۲۴ دانست که اکنون یک بار دیگر تعداد بازیکنان آن افزایش پیدا کرده است. 

به‌روزرسانی جدید Palworld جزیره جدیدی به نام Sakurajima را به همراه تعدادی از پالس‌ها، دشمنان و آیتم‌های جدید رل به بازی اضافه کرده است. این بزرگ‌ترین آپدیت بازی از زمان انتشار آن در ژانویه ۲۰۲۴ بوده و باعث افزایش چشمگیر محبوبیت پل ورلد شده، به طوری که تعداد بازیکنان در تمام پلتفرم‌ها به شدت افزایش یافته است.

به عنوان مثال در پلتفرم استیم، تعداد بازیکنان Palworld بیش از ۷۰۰٪ افزایش یافته است. قبل از انتشار این آپدیت، تعداد بازیکنان همزمان حدودا ۱۵۰۰۰ نفر بود، اما پس از انتشار آپدیت، این تعداد آن‌ها به بیش از ۱۳۰۰۰۰ نفر افزایش پیدا کرده است. باید اشاره کنیم که رکورد تعداد بازیکنان همزمان پل ورلد ۲.۱ میلیون نفر است و یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ استیم محسوب می‌شود.

بازی Palworld

در ماه‌های اخیر، بازی Palworld کمتر مورد توجه قرار گرفته بود، و تعداد بازیکنان آن کمتر و کمتر می‌شد، تا اینکه به‌روزرسانی جدید جرقه‌ای در میان طرفداران ایجاد کرد. به گفته استودیو Pocket Pair به آپدیت‌های بیشتری هم در راه است. در اواخر امسال، یک حالت آرنا اضافه خواهد شد که در آن بازیکنان می‌توانند مانند نبردهای سنتی Pokémon با یکدیگر مبارزه کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی