ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

بازی‌های Transformers اکتیویژن مجددا در فهرست فروشگاه‌های دیجیتال قرار گرفتند

اگرچه قابل خرید نیستند

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

زمانی که مایکروسافت Activision Blizzard را در سال ۲۰۲۲ تصاحب کرد، بسیاری امیدوار بودند که برخی از عناوین «مُرده» اکتیویژن فرصتی دوباره پیدا کنند، فرانچایزهایی مانند Singularity، Guitar Hero و Tony Hawk. اما مهمترین رویا بازگشت Transformers بود، به ویژه سه‌گانه War for Cybertron که از سال ۲۰۱۰ آغاز شد. اکنون به نظر می‌رسد این رویاها محقق خواهند شد.

همانطور که برای اولین بار توسط یکی از طرفداران در توییتر مشاهده شد، تعداد زیادی از بازی‌های Transformers به ایکس باکس و رایانه‌های شخصی از طریق استیم راه پیدا کرده‌اند. آن‌ها در حال حاضر قابل خرید نیستند، اگرچه صفحات محصول وجود دارد، آن هم پس از حذف قبلی به دلیل نگرانی‌های مجوز.

ایکس‌باکس دارای صفحاتی برای Transformers: Fall of Cybertron، دنباله‌ی War for Cybertron و همچنین Transformers: Rise of the Dark Spark است، عنوانی بینابینی که به فیلم‌ها متصل بود. در استیم، صفحه‌ای برای نسخه اصلی War for Cybertron وجود دارد.

فراتر از آن، فهرستی نیز برای عنوان اکشن Transformers: Devastation، ساخته استودیو PlatinumGames وجود دارد که به عنوان آخرین بازی Transformers نیز عمل می‌کرد.

برخی از کاربران گزارش داده‌اند که گیمرها همیشه قادر بوده‌اند بازی‌های قبلی Transformers را در ایکس‌باکس جستجو کنند، در حالی که برخی دیگر تأیید کرده‌اند که هیچوقت نمی‌توانستند و به نظر می‌رسد به‌طور بالقوه یک مشکل منطقه‌ای باشد. در همین حال، برخی موافق هستند که صفحات بازی‌ها در استیم جدید است، زیرا قبلا نبوده است.

در هر صورت، این یک اتفاق بسیار جذاب است، به خصوص با توجه به اینکه بازی‌ها از لیست حذف شده بودند. مطمئنا یافتن نسخه‌ای از Rise of the Dark Spark غیرممکن نیست زیرا برای دو نسل مختلف کنسولی منتشر شد، اما دو بازی اصلی سری با کمبود مواجه هستند.

مطلب پیشنهادی
مواردی که قطعا به دردتان می‌خورد
راهنمای بازی Lego Fortnite: نکاتی که باید بدانید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی