ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Call of Duty
اخبار و گزارش‌ها

کراس‌اوور بازی Call of Duty با Deadpool & Wolverine در راه است

ویدئوهایی در توییتر منتشر شده

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۲ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

یکی از موردانتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۴ قرار است این ماه اکران شود و به نظر می‌رسد Call of Duty ممکن است به دنبال استفاده از این هیاهو باشد. فیلم Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای وارد سینماها می‌شود و ما شاهد حضور قهرمانان اکشن در Call of Duty Modern Warfare 3، Warzone و Warzone Mobile خواهیم بود.

همانطور که توسط Dot Esports مشاهده شد، کاربری به نام Crashfty اخیرا ویدیوهای عجیب و غریبی را در توئیتر منتشر کرده که یادآور مزدور محبوب سینما است. این ویدیوها حرکات فینیشر جدیدی را برای Call of Duty به نمایش می‌گذارند.

جالب اینجاست که صحنه‌های به تصویر کشیده شده نشان می‌دهد که شخصی در حال کشتن دیگری به شیوه‌ای بسیار مسخره و شوخ طبعانه است، چیزی که ددپول در آن بسیار ماهر است. از سوی دیگر، در هیچ یک از صحنه‌ها اشاره‌ای به ولورین نشده است.

کراس‌اوور عناوین مارول با بازی‌ها یک امر عادی است و Fortnite بزرگ‌ترین نمونه آن است. علاوه بر این، همکاری بالقوه Deadpool & Wolverine رویداد مهمی است، زیرا نه تنها شاهد بازگشت هیو جکمن به نقش محبوب است، بلکه به طور بالقوه به احیای دنیای سینمایی مارول کمک خواهد کرد.

Call of Duty

به‌ نظر می‌رسد به‌روزرسانی فصلی بعدی Call of Duty بهترین زمان برای معرفی این کراس‌اوور است، زیرا تقریبا همزمان با تاریخ اکران فیلم، در روز ۲۴ جولای آغاز می‌شود. در اخبار دیگر، به‌روزرسانی Fallout کال آو دیوتی هفته گذشته منتشر شد.

مطلب پیشنهادی
بازگشتی دوباره به مپ Verdansk
بهترین لوکیشن‌های بازی کال آو دیوتی وارزون موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی