ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ساخت سریال لایو اکشن Horizon متوقف شده است

گزارشی نگران کننده‌ای از شورانر پروژه منتشر شده است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۰

احتمالا در جریان هستید که سونی با همکاری نتفلیکس قصد ساخت سریالی با اقتباس از سری بازی هورایزن (Horizon) را داشت، اما اکنون این پروژه کنسل شده است. 

رولینگ استون اخیرا گزارشی درباره رفتارهای سمی استیو بلکمن، شو رانر سریال The Umbrella Academy، منتشر کرده که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. خیلی از کارمندان این ادعاها را مطرح کردند و رولینگ استون پس از تحقیق و بررسی‌، حقایق نگران‌کننده‌ای را کشف کرد. از این رو پروژه‌های دیگر بلکمن، از جمله سریال پیش‌درآمد Horizon Zero Dawn، لغو شده‌اند.

بحث درباره تولید یک سریال تلویزیونی بر اساس دنیای Horizon مدت‌هاست که مطرح است. با توجه به داستان غنی و دنیای زیبا و جذاب این بازی، این پروژه برای تبدیل شدن به یک سریال لایو اکشن بسیار مناسب بود و قرار بود توسط نتفلیکس ساخت آن را برعهده داشته باشد، اما حالا این پروژه لغو شده است.

سریال لایو اکشن Horizon

به گزارش شاین راوندتری (Cheyenne Roundtree) از رولینگ استون که داستان اصلی بلکمن را نیز پوشش داده بود، همه پروژه‌های مرتبط با این شو رانر، از جمله Horizon Zero Dawn و Orbital، متوقف شده‌اند. هنوز مشخص نیست تولید این پروژه‌ها تا چه حد پیش رفته بودند، اما انتظار نمی‌رود که خیلی جلو رفته باشند.

احتمالاً Sony تولید این سریال تلویزیونی را با همکاری یک شریک جدید ادامه خواهد داد. بلکمن این اتهامات را که او را به عنوان یک زورگو معرفی می‌کنند، قویاً رد کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی