ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سازنده بازی RoboCop روی یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی کار می‌کند

جذب نیرو کاری جدید برای پروژه جاه طلبانه

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

استودیو لهستانی Teyon، سازنده بازی RoboCop، روی یک بازی اکشن نقش آفرینی معرفی نشده برای پی‌سی و کنسول‌ها کار می‌کند و به دنبال جذب نیروهای جدید است. 

این شرکت که در سال‌های گذشته بازی‌هایی مثل RoboCop: Rogue City و Terminator: Resistance را به بازار عرضه کرده است. در حال حاضر استودیو Teyon چهار موقعیت شغلی برای افرادی که در زمینه‌های انیمیشن، برنامه‌نویسی، طراحی بازی و طراحی محیط تخصص دارند، باز کرده است.

از آگهی‌های منتشر شده چنین برمی‌آید که پروژه جدید - مشابه بازی RoboCop: Rogue City که سال گذشته منتشر شد، با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه می‌یابد. این استودیو لهستانی در گذشته اعلام کرده بود که چندین فرانچایز بزرگ دیگر وجود دارند که به کار روی آن‌ها علاقه‌مند هستند.

بازی RoboCop

نکته‌ای وجود دارد که بد نیست به آن اشاره کنیم و برخی از این موقعیت‌ها اجازه کار از راه دور را می‌دهند. با این حال، استودیو Teyon این نوع کار را تنها در صورتی تأیید می‌کند که فرد مورد نظر شرایط مشخصی را داشته باشد. همچنین این استودیو به دنبال برنامه‌نویسی است که حداقل سه سال تجربه در صنعت بازی‌سازی را داد.

در طول ۱۰ سال گذشته، این شرکت سه بازی شوتر اول شخص بر اساس فرنچایزهای محبوب منتشر کرده است. Teyon به جز دو عنوانی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، به ترتیب بازی‌های Rambo: The Video Game را هم توسعه داده است که بدترین ساخته آن‌ها نیز محسوب می‌شود.

بازی Rambo ضعیف‌ترین بازخوردها را دریافت کرد و فروش خوبی نیز نداشت. از طرف دیگر دو بازی RoboCop: Rogue City و Terminator: Resistance بازخوردهای به مراتب مثبت‌تری داشتند و بازی RoboCop در حدود ۲ هفته پس از عرضه بیش از ۴۳۵,۰۰۰ نسخه فروش داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی