ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

بازی جدیدی از Bleach در راه است [آپدیت: رسما معرفی شد]

معرفی احتمالی در شوکیس آتی Bandai Namco

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

آپدیت: Bandai Namco رسما از بازی جدید و هیجان انگیز بلیچ تحت عنوان، Bleach: Rebirth of Souls، در نمایشگاه Anime Expo 2024 رونمایی کرد. این بازی برای PS4، PS5، Xbox Series X|S و PC از طریق استیم منتشر خواهد شد. تریلر معرفی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.


خبر اصلی: آنطور که توسط Gematsu مشاهده شد، یک پست جدید در توییتر از اکانت رسمی Tite Kubo اشاره می‌کند که بندای نامکو ممکن است یک بازی جدید Bleach را در خلال نمایشگاه Anime Expo 2024 معرفی کند.

Tite Kubo به دلیل کار روی مانگای بلیچ، شناخته می‌شود و پست او تأیید می‌کند که Bleach در Anime Expo ظاهر می‌شود. همچنین به شوکیس تابستانی Bandai Namco در سالن Petree اشاره کرد و نشان می‌دهد که این دو به هم مرتبط هستند.

این یک ادعای نسبتا مبهم است که به طور رسمی تایید نمی‌کند که بازی Bleach حتما ظاهر می‌شود. با این حال، Gematsu همچنین به ثبت نام تجاری اخیر برای Bleach: Rebirth of Souls اشاره کرد که ماه گذشته ثبت شد.

Bandai Namco قبلا اعلام کرده بود که Summer Showcase امروز ۵ جولای باز خواهد گشت. طرفداران می‌توانند این رویداد را در YouTube و Twitch مشاهده کنند.

Bleach

بندای نامکو برخی از بازی‌های قابل بازی را برای این رویداد تایید کرده است. این‌ها عبارتند از Dragon Ball: Sparking Zero، Sword Art Online Fractured Daydream و Gundam Breaker 4.

با توجه به اینکه حضور بندای نامکو به طور بالقوه Bleach را به یک بازی تطبیق می‌دهد، برخی از طرفداران حدس می‌زنند که ممکن است شبیه Sparking Zero باشد. Dragon Ball: Sparking Zero به تازگی تاریخ انتشار ۱۱ اکتبر را دریافت کرده و Bandai Namco ماه گذشته حالت‌های بازی را معرفی کرد.

در حال حاضر، بندای نامکو بیانیه‌ای در مورد یک بازی بالقوه Bleach یا حضور آن در Summer Showcase صادر نکرده است.

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی