ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

روند ساخت سریال Arkham Asylum متوقف شد
اخبار و گزارش‌ها

روند ساخت سریال Arkham Asylum متوقف شد

این سریال قرار بود در دنیای فیلم بتمن ساخته مت ریوز جریان داشته باشد

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۱۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۴:۲۵

طبق گزارش‌های منتشر شده، روند ساخت سریال Arkham Asylum که در دنیای فیلم بتمن ساخته مت ریوز جریان داشت، هم‌اکنون متوقف شده است.

وب‌سایت ورایتی در گزارشی انحصاری، اعلام کرد شرکت HBO تصمیم به توقف روند ساخت Arkham Asylum گرفته است. این سریال قرار بود در همان دنیایی جریان داشته باشد که فیلم The Batmam به کارگردانی «مت ریوز» و بازی «رابرت پتینسون» جریان دارد.

وب‌سایت ددلاین هم به صورت جداگانه از طریق منابع خود این خبر را تایید کرد. این سریال همان طور که از نامش مشخص است، قرار بود روی تیمارستان شهر آرکام تمرکز داشته باشد. «آنتونیو کمپس» کارگردان فیلم‌هایی چون Christine محصول سال ۲۰۱۶ میلادی و خالق سریال The Staircase شورانر این سریال محسوب می‌شد که وظیفه تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را هم بر عهده داشت.

ددلاین بر اساس گفته منابع خود ادعا می‌کند این سریال به طور کامل لغو نشده است و احتمال تولید آن در آینده وجود دارد. کمپس پیش از انتصاب «جیمز گان» و «پیتر سفران» به عنوان مدیران جدید DC Films قرارداد ساخت این اثر را امضا کرده بود.

دنیای بتمن خلق شده توسط مت ریوز در حال حاضر به عنوان یک دنیای جداگانه از DC Cinematic Universe شناخته می‌شود که گان و سفران آن را خلق کرده‌اند. اما شاید در آینده شاهد اتحاد این دو باشیم و حتی خود ریوز یکی از اعضای مهم تیم تولید آن خواهد بود.

هم‌اکنون دو اثر دیگری قرار است داستان و دنیای خلق شده در فیلم The Batman را گسترش دهند؛ اول سریال The Penguin که سپتامبر امسال از سرویس Max پخش خواهد شد و شاهد بازگشت «کالین فارل» در نقش پنگوئن خواهیم بود. همچنین ادامه فیلم بتمن برای اکران در سال ۲۰۲۶ میلادی برنامه‌ریزی شده است و رابرت پتینسون باری دیگر نقش شوالیه گاتهام را ایفا خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی
شوالیه گاتهام کارتونی
نگاهی به تمامی انیمیشن‌های بتمن
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی