ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

2K Games روی یک ریمیک معرفی نشده کار می‌کند

اشاره یک توسعه‌دهنده در صفحه لینکدین خود

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

2K Games ظاهرا در حال کار بر روی ریمیک دیگری است، زیرا یک توسعه‌دهنده در صفحه لینکدین خود به یک بازسازی اعلام نشده اشاره می‌کند.

این خبر اولین بار توسط MP1st گزارش شد که متوجه شد برت شوپ، انیماتور موشن کپچر، فهرستی از پروژه‌های بازی‌های 2K را در صفحه لینکدین خود دارد. در اینجا می‌توانیم ببینیم که او روی برخی از بازی‌های قبلی 2K کار کرده، اما همچنین روی چندین پروژه که هنوز معرفی نشده‌اند، کار می‌کند.

یکی از این پروژه‌های اعلام نشده به عنوان ریمیک فهرست شده است. او نمی‌گوید این بازسازی چیست، اما بازی‌های زیادی از کاتالوگ 2K وجود دارد. اولین مورد، بایوشاک خواهد بود، شاید برای همسویی با توسعه BioShock 4 که به نظر می‌رسد اکنون سرعت گرفته است.

همانطور که MP1st در گزارش خود اشاره کرد، Spec Ops: The Line یک احتمال دیگر است، با توجه به کالتی که از زمان عرضه آن در سال ۲۰۱۲ به وجود آمد. با این حال، با توجه به اینکه بازی اخیرا به دلیل مجوز منقضی شده از ویترین فروشگاه‌ها حذف شده، احتمال این امر کمتر به نظر می‌رسد.

2K Games

پروفایل لینکدین همچنین به بازی‌های دیگری اشاره می‌کند که هنوز معرفی نشده‌اند، اما این موارد مبهم‌تر هستند. این‌ها به عنوان «اثر اعلام نشده آینده» و «عنوان ورزشی اعلام نشده آینده» توصیف می‌شوند. با توجه به اینکه پروژه‌های دیگر توصیفی‌تر هستند (یکی به قسمت جدید BioShock اشاره می‌کند)، ممکن است عنوان اعلام‌نشده یک IP جدید باشد - یا شاید فقط قسمتی از مجموعه‌ای باشد که 2K هنوز آماده اعلام آن نیست.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که 2K Games کی آماده است تا این پروژه‌ها را تایید کند. با این حال، شایان ذکر است که یکی از بازی‌های ذکر شده در پست لینکدین، کنسل شده - پروژه‌ای به نام Erebus که در کنار Supermassive ساخته می‌شد - بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازی‌ها در آخر به مرحله نهایی ساخت برسند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی