ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

ادعا شده بازی Warzone به سیستم لوت اصلی خود برای Black Ops 6 بازخواهد گشت

یکی از افشاگران کال آو دیوتی ادعا کرده

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

یکی از افشاگران کال آو دیوتی ادعا کرده که Call of Duty Warzone برای ادغام با Black Ops 6 از سیستم کوله پشتی وارزون ۲ دور می‌شود.

افشاگر معتبر @BobNetworkUk ادعا می‌کند Warzone به سیستم اصلی لوت خود باز خواهد گشت. لیکر همچنین فاش کرده که Wildcards به Loadouts در وارزون اضافه خواهد شد. در اوایل ماه ژوئن، باب فاش کرد که عرضه نقشه اصلی Verdansk تا سال ۲۰۲۵ به تعویق خواهد افتاد، شایعه‌ای که Insider Gaming آن را تایید کرد.

اگر آخرین شایعات درست باشد، نشان می‌دهد که استراتژی اکتیویژن برای چند سال آینده ادامه سرمایه‌گذاری بر نوستالژی است. برای Call of Duty 2025، با نام رمزی Saturn، مشخص است که شاهد بازگشت نقشه‌های کلاسیک Black Ops 2 خواهد بود.

Warzone

باب همچنین در اوایل ژوئن فاش کرد که Black Ops 6 قرار است شاهد بازگشت حالت Call of Duty Theater باشد که یک ویژگی عالی در بازی‌های قدیمی کال آو دیوتی بود.

بازی Call of Duty Black Ops 6 در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اعتقاد بر این است که کال آو دیوتی پس از انتشار در سال ۲۰۲۵ به پلتفرم‌های نینتندو می‌آید.

مطلب پیشنهادی
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
۱۰ سلاح برتر کالاف دیوتی موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی