ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی The First Descendant به دزدی از Destiny 2 متهم شده است

البته این کار از سوی بانجی صورت نگرفته است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۰

بازی The First Descendant با استقبال بسیار خوبی روبه رو شده، اما اکنون سازندگان به دزدی Destiny 2 متهم شده‌اند. 

بازی The First Descendant به خاطر استفاده از آیکون‌هایی که شباهت زیادی به آیکون‌های بازی Destiny 2 دارند، مورد انتقاد قرار گرفته است. این موضوع ابتدا توسط پل تاسی، نویسنده فوربز، مطرح شد که مجموعه‌ای از آیکون‌های The First Descendant را با آیکون‌های مشابه در Destiny 2 مقایسه کرد.

تصاویری که تاسی تهیه کرده، نشان می‌دهند که چندین شکل‌ها و طرح‌ها از The First Descendant  مشابه با Destiny 2 هستند. اگرچه این آیکون‌ها به طور معمول به ویژگی‌های مشابه در هر دو بازی مربوط نیستند، اما شباهت‌ بین آن‌ها واضح هست.

مقایسه آیکون‌های بازی The First Descendant و Destiny 2

همچنین در مقاله فوربز به شباهت‌های طراحی بین چندین سلاح نیز اشاره شده، اما اتهام دزدی در این زمینه بسیار سخت‌گیرانه خواهد بود. بازی‌های مشابه در یک ژانر معمولا از طراحی‌های مشابهی استفاده می‌کنند. از آنجایی The First Descendant ترکیبی از چندین بازی مانند Warframe و Destiny است، چنین موضوعی شاید تعجب‌آور نباشد.

The First Descendant هفته گذشته روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر شد. این بازی رایگان در روزهای ابتدایی خود بازیکنان زیادی جذب کرد، اما پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن نقدهایی نیز را به همراه داشته است.‌

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی