ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Black Myth: Wukong تنها یک درجه سختی خواهد داشت

اما همچنان با یک بازی سولز لایک کامل طرف نیستیم

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

فاصله زیادی با عرضه بازی Black Myth: Wukong به بازار نداریم و اکنون در زمینه سختی این عنوان اطلاعات بیشتری منتشر شده است. 

استودیو Game Science ادعا دارد که Black Myth: Wukong یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است و به دنبال فاصله گرفتن با بازی‌های سولز لایک است. شاید ما با یک بازی سولز لایک کامل طرف نباشیم، اما همچنان ویژگی‌های مشترکی با این زیر ژانر وجود دارد. برای مثال، Black Myth: Wukong تنها یک درجه سختی دارد و بسیار چالش‌برانگیز خواهد بود.

استودیوی Game Science در مصاحبه‌ای با VGC، تایید کرده که بازیکنان نمی‌توانند سطح دشواری بازی را تغییر دهند. طبق گفته استودیو، بازی دارای برخوردهای زیادی با باس‌ها خواهد بود که نیازمند آزمون و خطای زیادی است، که این به معنی مواجه شدن با شکست‌های متعدد در مقابل باس‌های دشوار است.

بازی Black Myth

شما نمی‌توانید درجه سختی بازی را تغییر دهید، اما دشواری بازی سطح در طول کمپین یکسان نمی‌ماند. فلسفه Game Scienc این است که بازیکنان مانند یک قهرمان بجنگند. به همین خاطر استودیو هنگام توسعه بازی مجبور شده تصمیمات سختی بگیرد. مسیر انتخاب شده توسط استودیو این است که بازیکنان فرصت‌های زیادی برای تلاش‌های مجدد داشته باشند 

بازی Black Myth: Wukong قرار است در تاریخ ۲۰ آگوست (۳۰ مرداد) برای PS5 و PC منتشر شود. این بازی برای ایکس باکس سری ایکس/اس نیز در حال توسعه است، اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی